Економіка

Мінвідновлення візьме участь у програмі енергомодернізації промисловості

10 підприємств України отримають гранти на впровадження енергоефективних заходів в рамках проекту «Power Up!». Це будуть компанії з регіонів, де відбувалися бойові дії. Зокрема, Сумщини, Чернігівщини та Харківщини.

Розмір кожного гранту – до мільйона гривень. Ці гроші будуть витрачені на закупівлю енергоефективного обладнання. Завдяки проєкту підприємства зможуть зекономити мінімум 3000 МВт на рік.

«Power Up!» реалізовуватиметься спільно з Фондом Східна Європа за підтримки проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який підтримується урядамиНімеччини та Швейцарії.

«Гранти для закупівлі енергоефективного обладнання підвищать спроможність українських підприємств конкурувати з європейськими компаніями. Вони дозволять заощадити  енергетичні ресурси, а значить знизити вартість продукції. Зараз Україна знаходиться на початку великої енергомодернізації промисловості, без якої важко уявити майбутнє. Мінвідновлення працює над створенням державних інструментів, які дозволять впевнено рухатися вперед у цьому напрямку», – підкреслив заступник Міністра Олександр Бутенко.

З умовами грантового конкурсу, можна ознайомитись за посиланням: https://eef.org.ua/competition/pidtrymuyemo-energonezalezhnist/ Заявки на участь можна подавати до 20 вересня 2023 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України