Економіка

Мінвідновлення: Kyiv City Express перевіз 4-мільйонного пасажира

Укрзалізниця привітала 4-мільйонну пасажирку Київської кільцевої електрички, що їхала маршрутом «Київ-Волинський – Святошин».

Проєкт Kyiv City Express стартував 21 березня 2022 року. Він створив єдиний логістичний простір між Києвом та містами-супутниками, а також поєднав правий та лівий береги Києва в рамках проєкту кільцевої електрички.

В перші місяці після початку повномасштабного вторгнення росії Київська кільцева електричка була чи не єдиною гарантованою можливістю пересування між берегами Дніпра. Вона також допомагала пасажирам дістатися евакуаційних рейсів на Центральному вокзалі.

Всі 8 електропоїздів, які нині курсують по маршруту Київської кільцевої електрички, капітально відремонтовані. Вони мають місця для перевезення велосипедів, зручні сидіння для пасажирів, оновлену систему освітлення, інформування та пожежогасіння. Також у вагонах запроваджені стандарти інклюзивності – пандуси, спеціально обладнані місця для пасажирів на візках і таблички, продубльовані шрифтом Брайля.

Оновлення рухомого складу приміських поїздів – один із пріоритетів, який Мінвідновлення реалізує спільно з Укрзалізницею. Це дозволить забезпечити високий рівень комфорту для пасажирів, інклюзивність та гарантуватиме безпеку руху.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України