Економіка

Мінвідновлення ініціювало зустріч із бізнесом щодо функціонування єЧерги

Відбулась чергова зустріч із представниками бізнесу щодо актуальних питань функціонування єЧерги. Участь у ній взяли заступники міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач та Анатолій Комірний, Європейська бізнес-асоціація, представники перевізників, логістичних, паливних та інших компаній.

«Не вперше проводимо зустріч із зацікавленими сторонами послуги єЧерга. Вже маємо успішні результати проєкту: більше 23 тисяч водіїв в системі та понад 21 тисячу перетинів кордону з 8 травня. Разом з тим, не припиняємо комунікацію із бізнесом, щоб процес запровадження нової послуги був якомога зручним», – зазначив Сергій Деркач.

Основну увагу під час зустрічі приділили обговоренню запитань від представників компаній, що користуються новою послугою:

Як формується список кодів товарів для пріоритетного проїзду та що робити представникам компаній, які вважають, що їх товар потребує пріоритетного проїзду; Чому рух в черзі прискорюється або сповільнюється; Чи може змінюватись номер вантажівки в черзі.

«Міністерство не впливає на формування списку вантажів для пріоритетного проїзду, щоб уникнути корупційних ризиків, оскільки саме ми і є адміністратором системи. Ініціювати зміни до списку можуть інші органи центральної влади, звернувшись до Мінвідновлення. Важливо, що електронний інструмент взагалі не впливає на швидкість руху, він лише демонструє чергу, яка є на кожному пункті пропуску. Основна мета послуги – дати водіям можливість керувати своїм часом, а не стояти вздовж дороги кілька днів», – наголосив Анатолій Комірний.

Нагадаємо, з часу запровадження пілотного проєкту у грудні минулого року послугою скористались більше 46 тисяч водіїв, загалом за електронним записом відбулось понад 108 тисяч перетинів кордону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України