Економіка

Мінвідновлення: громади отримають майже півмільярда гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення розподілити субвенцію з державного бюджету в обсязі майже півмільярда гривень.

Кошти будуть виділені з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Вони підуть на проєкти у Донецькій, Сумській, Харківській і Рівненській областях.

Зокрема, у Харківській області планується відновити 17 пошкоджених об’єктів – буде проведено капітальний ремонт у 16 багатоквартирних житлових будинках та відновлено систему водопостачання.У місті Добропілля Донецької області буде реалізований проєкт капітального ремонту споруди цивільного захисту у дошкільному навчальному закладі.

100 мільйонів гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії будуть скеровані на будівництво нового лікувально-реабілітаційного корпусу для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб у м.Клевань Рівненської області.

Ще 200 мільйонів гривень надійдуть до міста Суми для реконструкції об’єкта водовідведення, який є важливим для громади.

Довідково. Пріоритезація проєктів, на які виділяються кошти з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії розраховується за формулою, яка включає в себе, зокрема:

  • показник рівня потреб;
  • охоплення (кількість населення, чиї потреби задовольняє проєкт);
  • показник невідкладності потреби;
  • показник додаткового впливу (енергоефективність, підвищення якості довкілля, інклюзивність, створення нових робочих місць тощо).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України