Війна рф проти України

Міноборони активізує роботи із гуманітарного розмінування – перший заступник Міністра оборони Павлюк

Міністерство покращує якість та швидкість розмінування, оскільки «тільки на очищені території повернуться люди, бізнес, робота і нормальне життя» – про це розповів перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк у колонці для видання «Укрінформ»➡️ https://cutt.ly/GwSUjMgb.

За його даними, наразі додатково сформовано десять батальйонів та три роти розмінування. Також затверджено План гуманітарного розмінування деокупованих територій на 2024 рік, в якому визначені території і послідовність робіт.
Олександр Павлюк є координатором Національного органу з питань протимінної діяльності. Завданням інституції є координація заходів з гуманітарного розмінування на національному рівні.
Перший заступник Міністра повідомив, що від початку повномасштабного вторгнення групами розмінування уповноважених підрозділів вже очищено від вибухонебезпечних предметів:
• 2610 квадратних кілометрів територій
• понад 68 квадратних кілометрів акваторій
• 8463 кілометрів автомобільних доріг
• 8 694 кілометрів ліній електропередач
• 3087 кілометрів залізничних колій
• 650 кілометрів трубопроводів
До заходів розмінування залучені п’ять операторів протимінної діяльності, ще десять проводять нетехнічне обстеження території. Разом це 216 груп та понад 1300 фахівців.
Для подальших робіт вже визначили та ідентифікували майже 26 тисяч гектарів територій, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України