Авторські статтіФотогалерея

Стилі макіяжу у фотографіях, які використовуються в різних країнах

Почуття краси формується культурою і суспільством, тому різні країни мають різне сприйняття краси. Це можна побачити в самих яскравих варіантах макіяжу. Дуже популярна практика в одній країні може бути негарною або недоречною в іншій. Ми вирішили, що вам слід побачити відмінності в красі у світі, де соцмережі зняли всі межі через стилі макіяжу.

1. Америка

cf.girlsaskguys.com

Ключовим моментом у сучасному макіяжі, що поширюється з Instagram по всьому світу завдяки Сполученим Штатам, є інтенсивне затемнення обличчя та очей і пухнасті вії.

2. Корея

i.pinimg.com

Макіяж в Південній Кореї далекий від загальних світових тенденцій. Легкої підводки для очей, рожевих скул і так званих м’яких красивих губ, для яких використовуються блиски червоного і темно-рожевого кольорів, достатня, щоб описати корейська макіяж.

3. Іран

i.pinimg.com

Брови і очі дуже важливі в макіяжі іранської жінки. Вигнуті густі брови і обрамлені очі незамінні, адже ставка робиться саме на них.

4. Індія

www.indianweddingbuzz.com

Макіяж очей також займає основне місце. Особливо переважають яскраві і тіні, що переливаються . Індійські жінки не забувають також про накладних віях.

5. Бразилія

amp.thisisinsider.com

Природний мейк в Бразилії дуже популярний, проте він доповнюється яскравим матовою помадою.

6. Англія

assets.wh.cdnds.net

В Англії є два найбільш бажаних течії у виборі макіяжу. Одні воліють дуже натуральний макіяж, інші люблять інтенсивний макіяж. В останньому привертають увагу тонкі брови, рясні тіні і яскраві помади.

7. Австралія

cdn-wpmsa.defymedia.com

Австралійські жінки обожнюють техніку “смокі айс”, при цьому інші деталі макіяжу залишаються в природнім виді. Все вірно: акцентується тільки одна частина обличчя.

8. Японія

Корея і Японія дуже близькі у виборі стилю макіяжу. Однак японці віддають перевагу більш блискучі, освітлені особини.

9. Франція

makeup4me.net

Для французьких жінок шкіра важливіше всього. ІЗ-за цього вони піклуються про неї, ретельно вибирають косметику і найчастіше воліють природний макіяж.

10. Швеція

i.ytimg.com

У Швеції перевага віддається натуральним і матовим тонам.

11. Україна

cdn.pixabay.com

В Україні, мабуть, загальним правилом є підкреслювати лиця контурами і рум’янами.

12. Італія

thezoereport.com

Італійський макіяж нагадує 90-ті роки. Світлі кольорові тіні і рожеві губи – головне перевагу італійок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України