Міністри ЄС обговорюють переведення часу

Міністри транспорту ЄС обговорять сьогодні в Брюсселі можливе скасування регулярного переведення часу в Європі. Як і раніше, є ряд питань, які необхідно уточнити до прийняття остаточного рішення. Насамперед, мова йде про те, як уникнути «клаптевого килиму» з безліччю різних часових поясів в Європі. Але , як повідомляють джерела в Брюсселі, ймовірність досягнення угоди на цій зустрічі малоймовірна.

В даний час в Європі в останню неділю березня і в останню неділю жовтня годинники переводяться на одну годину. Комісія ЄС припустила припинити такий перехід вже з наступного року. Замість цього всі країни-члени ЄС повинні мати можливість самим вибирати, чи вони бажають мати нормальне або літній час у майбутньому.

Чи обов’язковий паспорт з 14 років – прочитайте у нашій статті

У свою чергу Австрія, яка в даний час є головою ЄС, підготувала компромісний законопроект, згідно з яким зміна часу не може бути скасовано до 2021 року.

Європейська комісія в свій час запустила розгляд цього законопроекту після того, як понад 80 відсотків респондентів в онлайн-опитуванні зажадали припинити переведення стрілок. Цікаво, що з 4,6 мільйонів голосували близько трьох мільйонів були з Німеччини.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh