Авторські статтіНовини з Австрії

Міністри ЄС обговорюють переведення часу

Міністри транспорту ЄС обговорять сьогодні в Брюсселі можливе скасування регулярного переведення часу в Європі. Як і раніше, є ряд питань, які необхідно уточнити до прийняття остаточного рішення. Насамперед, мова йде про те, як уникнути «клаптевого килиму» з безліччю різних часових поясів в Європі. Але , як повідомляють джерела в Брюсселі, ймовірність досягнення угоди на цій зустрічі малоймовірна.

В даний час в Європі в останню неділю березня і в останню неділю жовтня годинники переводяться на одну годину. Комісія ЄС припустила припинити такий перехід вже з наступного року. Замість цього всі країни-члени ЄС повинні мати можливість самим вибирати, чи вони бажають мати нормальне або літній час у майбутньому.

Чи обов’язковий паспорт з 14 років – прочитайте у нашій статті

У свою чергу Австрія, яка в даний час є головою ЄС, підготувала компромісний законопроект, згідно з яким зміна часу не може бути скасовано до 2021 року.

Європейська комісія в свій час запустила розгляд цього законопроекту після того, як понад 80 відсотків респондентів в онлайн-опитуванні зажадали припинити переведення стрілок. Цікаво, що з 4,6 мільйонів голосували близько трьох мільйонів були з Німеччини.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України