ЄС|NATO

Міністр закордонних справ Ізраїлю критикує Ватикан за прохолодну реакцію на вбивство євреїв та ізраїльтян

Міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен різко висловився на адресу Ватикану, сказавши Секретарю Святого Престолу у справах відносин з державами Полу Галлагеру, що Ізраїль «очікує, що Ватикан виступить із чітким і недвозначним засудженням смертоносних терористичних дій терористів ХАМАС, які завдавали шкоди жінкам і дітям. і літні лише за те, що вони євреї та ізраїльтяни».

«Неприйнятно, що ви робите заяву, в якій висловлюєте занепокоєння передусім за мирних жителів Гази, у той час як Ізраїль ховає 1300 убитих», — сказав Коен, згідно з Міністерством закордонних справ.

Католицькі чиновники по-різному відреагували на різанину 7 жовтня.

«Я з побоюванням і сумом стежу за тим, що відбувається в Ізраїлі», — сказав Папа Франциск наступного дня після нападу. «Я висловлюю свою солідарність з родичами загиблих і молюся за всіх, хто переживає години жаху і страждань».

Але минулої суботи Латинський патріархат в Єрусалимі оприлюднив заяву, оскільки бої все ще точилися, що «операція, розпочата з Гази, і реакція ізраїльської армії повертають нас до найгіршого періоду нашої недавньої історії. Занадто багато жертв і трагедій, з якими доводиться мати справу як палестинцям, так і ізраїльським сім’ям, породять більше ненависті та розколу, і все більше руйнуватимуть будь-яку перспективу стабільності».

Галлахер розглядав можливість здійснення першого двостороннього візиту міністра закордонних справ Ватикану до Ізраїлю ще до того, як почалися бойові дії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України