Новини з Австрії

В Австрії донька міністра скористалася службовим авто – виник скандал

Замість екологічної електрички для поїздки з аеропорту донька міністра захисту навколишнього середовища перехідного уряду Австрії Марії Патек скористалася дорогим службовим «BMW» мами. Лімузин BMW 745 Le xDrive вартістю 109 800 євро підібрав доньку в Швехаті і відвіз її у Вінер Нойштадт.

«Все було юридично правильно, федеральний міністр платить за приватне використання службового транспортного засобу. У відповідності з правилами використання службового автомобіля, вивезення родича в рамках спільної подальшої поїздки з посадовою особою допустимо», — доповів спікер федерального міністра.

Проте поїздка йшла не просто в аеропорт Швехат — донька міністра навколишнього середовища була взята на спільну поїздку з Марією Патек у Вінер Нойштадт, де вони проживають. Пробіг склав мінімум 82,7 км (без урахування зворотного шляху самого водія та службової машини в парк). За словами виробника автомобіля, 394-сильний двигун автомобіля Міністра навколишнього середовища виділяє CO2 в кількості 4631,2 грама.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України