В Австрії донька міністра скористалася службовим авто – виник скандал

Замість екологічної електрички для поїздки з аеропорту донька міністра захисту навколишнього середовища перехідного уряду Австрії Марії Патек скористалася дорогим службовим «BMW» мами. Лімузин BMW 745 Le xDrive вартістю 109 800 євро підібрав доньку в Швехаті і відвіз її у Вінер Нойштадт.

«Все було юридично правильно, федеральний міністр платить за приватне використання службового транспортного засобу. У відповідності з правилами використання службового автомобіля, вивезення родича в рамках спільної подальшої поїздки з посадовою особою допустимо», — доповів спікер федерального міністра.

Проте поїздка йшла не просто в аеропорт Швехат — донька міністра навколишнього середовища була взята на спільну поїздку з Марією Патек у Вінер Нойштадт, де вони проживають. Пробіг склав мінімум 82,7 км (без урахування зворотного шляху самого водія та службової машини в парк). За словами виробника автомобіля, 394-сильний двигун автомобіля Міністра навколишнього середовища виділяє CO2 в кількості 4631,2 грама.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh