Новини з Австрії

В Австрії через дев’ять років хочу заборонити реєструвати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння

Міністр транспорту Гевесслер: “Через дев’ять років авто з двигунами внутрішнього згоряння реєструватися більше не будуть

Міністр транспорту Леонора Гевесслер (Зелені) хоче, щоб виробництво автомобілів з бензиновими / дизельними двигунами припинилося в 2030 році.

Міністр клімату і транспорту Леонора Гевесслер знаходить ясні слова для вираження своїх переконань. «Я попросила Комісію ЄС віддати наказ про перехід на електричні автомобілі приблизно з 2030 року», – сказала Гевесслер. «Це європейське рішення». Автомобілі на бензині та дизельному паливі не реєструватимуть як нові автомобілі.

З 2035 року Німеччина також хоче дозволити тільки двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на синтетичному паливі. Норвегія хоче заборонити двигуни внутрішнього згоряння вже в 2025 році.

«Електромобілі будуть переважати на ринку легкових автомобілів», – впевнена Гевесслер. «Реєстрації нових електромобілів виросли з 2,5 до 12 відсотків». Клуби автомобілістів Австрії проводять демонстрації проти заборони і пишуть петиції. Однак факт залишається фактом – третина всіх викидів СО2 припадає на автомобільний транспорт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України