Міністр сільського господарства Австрії закликала фермерів пристосовуватися до зміни клімату

Засуха, лісові пожежі, сильні дощі, які присутні в Австрії протягом останніх кількох місяців, — це все те, до чого повинні звикнути австрійські сільгоспвиробники.

До зміни клімату австрійських фермерів на прес-конференції, що пройшла в понеділок, закликала готуватися міністр сільського господарства Австрії Елізабет Кестингер (?VP).
У сільському господарстві Австрії у цьому році очікуються втрати врожаю від 10 до 15 відсотків. За словами міністра, планується зниження обсягу збору фруктів і овочів. Єдиним винятком, мабуть, є збір винограду, який в цьому році «як ніколи гарний».

Але не тільки погода і зміна клімату сприяє зниженню врожаю сільськогосподарських культур, але й усі можливі шкідників із числа комах.

За словами міністра, одним із способів боротьби сільгоспвиробників зі зміною клімату та шкідниками є розведення нових сортів культур. Вже рік як реалізується дослідницький проект, учасниками якого стали Агентство з охорони здоров’я і продовольчої безпеки (Ages) і Saatgut Austria. В його рамках проводитися робота по вирощуванню найбільш стійких до екстремальних погодних умов сортів. Нові сорти сільськогосподарських культур повинні вимагати менше води і швидше дозрівати. Для селекції у рамках трирічного проекту використовуються місцеві культури, а також культури, вирощувані в Угорщині, Румунії і Туреччини, де клімат більш жаркий і сухий.

Особливу увагу Елізабет Кестингер звернула на необхідність підтримки таких сільськогосподарських культур, як пшениця і картопля, для яких високі температури згубні. При цьому міністр окремо зазначила, що на території Австрії законодавчо заборонено використання продуктів, отриманих за допомогою генної інженерії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh