Авторські статті

«Міністр похоронних справ – як місіонер серед папуасів або фашистський лікар в концтаборі»: Азаров потролив Супрун за її поради

Якщо почитати поради Уляни Супрун, яка є міністром похоронних справ України, можна подумати, що вона місіонер у папуасів або фашистський лікар у концтаборі. Як інформує Голос українською, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав колишній глава українського уряду Микола Азаров.

«Якщо почитати поради Супрун, міністра похоронних справ, якими вона так щедро обдаровує українців, замість кваліфікованої медичної допомоги, то з одного боку вона виглядає як місіонер серед диких папуасів, яких вона навчає чистити зуби, а з іншого боку, вона виглядає доктором Менгеле (хто не знає, фашистський лікар, що проводив експерименти в концтаборах), які своїм ослабленим пацієнтам взимку стояти на протягах і сидіти на холодних лавках», – написав політик.

За його словами, нещодавно Супрун розмістила ще один пост, який, як їй здається, дуже важливий. Мова йде про правильне написання її імені – Уляна або Уляна. Однак за результатами роботи громадянки США Україна вже на першому місці у світі за рівнем смертності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України