«Міністр похоронних справ – як місіонер серед папуасів або фашистський лікар в концтаборі»: Азаров потролив Супрун за її поради

Якщо почитати поради Уляни Супрун, яка є міністром похоронних справ України, можна подумати, що вона місіонер у папуасів або фашистський лікар у концтаборі. Як інформує Голос українською, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав колишній глава українського уряду Микола Азаров.

«Якщо почитати поради Супрун, міністра похоронних справ, якими вона так щедро обдаровує українців, замість кваліфікованої медичної допомоги, то з одного боку вона виглядає як місіонер серед диких папуасів, яких вона навчає чистити зуби, а з іншого боку, вона виглядає доктором Менгеле (хто не знає, фашистський лікар, що проводив експерименти в концтаборах), які своїм ослабленим пацієнтам взимку стояти на протягах і сидіти на холодних лавках», – написав політик.

За його словами, нещодавно Супрун розмістила ще один пост, який, як їй здається, дуже важливий. Мова йде про правильне написання її імені – Уляна або Уляна. Однак за результатами роботи громадянки США Україна вже на першому місці у світі за рівнем смертності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh