Війна рф проти України

Міністр оборони доручив опрацювати питання бустерної вакцинації військових та генерування електронних сертифікатів

Забезпечення належного захисту здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України і працівників сфери оборони в умовах пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, залишається одним із пріоритетів оборонного відомства.

Після видання наказу Міністерства охорони здоров’я України про введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, на нараді в Міністерстві оборони під головуванням міністра Олексія Резнікова було поставлено завдання відпрацювати відповідні заходи.

«Сьогодні Збройні Сили є лідерами за рівнем вакцинації в країні. Повністю щепилося 95% особового складу. Це допомагає захищати здоров’я наших воїнів. Зараз постає питання введення бустерної вакцини. Згідно з рекомендаціями МОЗ, оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після другого щеплення, незалежно від того, якою вакциною щепилася людина. В армії високі темпи вакцинації були ще до того, як до цього процесу активно долучилися інші громадяни. Тому, з одного боку, необхідно забезпечити оптимальний формат ревакцинації. З іншого, ми звернемося до колег з МОЗ за деякими роз’ясненнями. Зокрема, щодо тих випадків, коли 9 місяців вже минули. Так само буде зроблено усе необхідне, щоб сертифікати вакцинації військових відображалися у сервісі «Дія». Після бустерного щеплення сертифікати видаватимуться на 270 днів», – сказав Олексій Резніков.

Нагадаємо, від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 238 780 осіб отримали 1 дозу вакцини, 2 дози вакцини отримали 233 094 особи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України