Здоров'я

Міністр Ляшко розповів, кого ще зобов’яжуть вакцинуватися

До переліку внесуть професії працівників державних установ, організацій, а також підприємств критично важливих сфер для економіки

В Україні ще двічі планують розширити список професій для обов’язкової вакцинації від COVID-19. Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив глава МОЗ України Віктор Ляшко.

У перелік обов’язкових внесуться професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки країни, а також соціальні працівники та листоноші.

Міністр додав, що при другому перегляді в перелік внесуть співробітників місцевого самоврядування, комунальних підприємств та установ.

Ми вже повдіомляли, що в Україні збираються спростити доступ до вакцинації: дозволити медсестрам та медбратам в окремих випадках робити щеплення без залучення лікаря

За словами Ляшка, перший документ вже зареєстрований, по другому “зроблені зміни, треба пройти узгодження з іншими центральними органами виконавчої влади”.

“Я думаю, тиждень – 10 днів і документ повинен бути. Це максимум. Повинен бути знову ж зареєстрований в Мін’юсті і опублікований в офіційному віснику”, – сказав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України