Міністр інформаційної політики Ю.Стець планує створити координаційний центр роботи блогерів

 Міністр інформаційної політики України Юрій Стець нарешті схаменувся і планує створити координаційний центр роботи блогерів для поширення правдивої інформації. Звичайно “планує”, але не створив, однак уже хоча б заговорили.

«Донесення правдивої інформації тим людям, які спілкуються в інтернеті, для цього не потрібні боти і тролі. Той, хто користується соцмережами не перший день, бачить це і розуміє. Для цього потрібно об’єднати людей, які є авторитетними в соцмережах, і мають велику кількість людей, які їх чують. Об’єднати їх в роботі », – поділився думками міністр.

Юрій Стець вважає, що необхідно створити координаційний центр роботи таких блогерів, що було необхідно зробити як мінімум ще минулої зими, але на жаль. З іншого боку, краще пізно ніж ніколи, а тому – в добру путь. Адже багато в чому, захистом інформаційного простору України займаються, як і дивно і навіть сумно – звичайні блогери. І якщо підходити до питання з позиції термінів, то кібервійська – це саме те, що потребує координації, а тому вектор мислення міністра інформаційної політики дуже навіть вірний підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh