Авторські статті

Міністр інформаційної політики Ю.Стець планує створити координаційний центр роботи блогерів

 Міністр інформаційної політики України Юрій Стець нарешті схаменувся і планує створити координаційний центр роботи блогерів для поширення правдивої інформації. Звичайно “планує”, але не створив, однак уже хоча б заговорили.

«Донесення правдивої інформації тим людям, які спілкуються в інтернеті, для цього не потрібні боти і тролі. Той, хто користується соцмережами не перший день, бачить це і розуміє. Для цього потрібно об’єднати людей, які є авторитетними в соцмережах, і мають велику кількість людей, які їх чують. Об’єднати їх в роботі », – поділився думками міністр.

Юрій Стець вважає, що необхідно створити координаційний центр роботи таких блогерів, що було необхідно зробити як мінімум ще минулої зими, але на жаль. З іншого боку, краще пізно ніж ніколи, а тому – в добру путь. Адже багато в чому, захистом інформаційного простору України займаються, як і дивно і навіть сумно – звичайні блогери. І якщо підходити до питання з позиції термінів, то кібервійська – це саме те, що потребує координації, а тому вектор мислення міністра інформаційної політики дуже навіть вірний підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.