Новини з Австрії

Міністр фінансів Австрії обурений бонусами топ-менеджерів Австрійських Авіаліній

На дочірню компанію Lufthansa Austrian Airlines обрушилася критика за виплату премій менеджерам в липні в розмірі 2,6 мільйона євро, незважаючи на паузи в роботі і 450 мільйонів євро державної допомоги.

“Це частина змінної заробітної плати, яка перетекла в цей рік за результатами 2019 року і склала половину від суми попереднього року», – заявила прес-секретар AUA Таня Грубер.

«Цей підхід мені незрозумілий», – обурений міністр фінансів Блюмель.

«Ми склали дуже хороший пакет для забезпечення робочих місць і створення перспектив. На поточний фінансовий рік директива виключила використання державної допомоги для виплати бонусів, виплат і т.п. », – сказав міністр фінансів. «Я очікую, що рада директорів виконає свої зобов’язання, знайде рішення і, більш того, що невиплачені відшкодування цін на квитки пасажирам будуть негайно розглянуті», – продовжив він. ЗМІ вже розкритикували авіакомпанію за те, що бонуси розподілялися між керівниками, хоча багато клієнтів AUA все ще чекали свої гроші за скасовані рейси.

Влітку за минулий фінансовий рік 200 керівникам було виплачено в цілому 2,9 мільйона євро у вигляді бонусів. З них півмільйона євро пішло на правління. Що стосується компенсації претензій пасажирів у зв’язку зі скасуванням рейсів в результаті пандемії коронавіруса, прес-секретар повідомила, що «близько 90 відсотків усіх заявок, що надійшли до нас до кінця червня», вже оброблені.

Як і SPÖ, голова профспілки транспорту і послуг Роман Хебенштрайт вважає, що уряд повинен розібратися з «забороною на виплату бонусів керівництву». Вони раніше вже критикували той факт, що преміальні виплати взагалі проводилися, оскільки в цьому році державна допомога, пов’язана з кризою коронавіруса і фінансована державою короткострокова робота використовуються паралельно. Тому профспілка закликала до «забороні на виплату бонусів для топ-менеджерів», а також послався на кризу, пов’язану з коронавірусів, «пакет мега-заощаджень» і «серйозні фінансові втрати для робочої сили».

За матеріалами: https: //www.oe24.at/
Фото: APA / HERBERT NEUBAUER, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.