Техно

Міністерство оборони Японії оприлюднило протокол дій у разі зіткнення з НЛО

Міністр оборони Таро Коно виступає під час інтерв’ю в Токіо, 3 вересня

Коно в понеділок оприлюднив протокол для Сил самооборони, який слід дотримуватися щодо роботи з невстановленими повітряними об’єктами, які можуть становити загрозу безпеці Японії.

Протокол для НЛО?

Це саме те, що міністр оборони Таро Коно наказав силам самооборони слідувати в понеділок, коли він видавав постійні розпорядження щодо роботи з невстановленими повітряними об’єктами, які можуть становити загрозу безпеці Японії.

У своїй заяві Коно попросив членів SDF зафіксувати та сфотографувати будь-які такі об’єкти, з якими вони стикаються або потрапляють у повітряний простір Японії, та вжити заходів для “необхідного аналізу” спостережень, включаючи інформацію, що надається громадськістю окремо.

Хоча Міністерство оборони заявляє, що не було відомих випадків зіткнення SDF з НЛО, останній крок відбувся після того, як минулого місяця Міністерство оборони США створило спеціальну оперативну групу з невідомих повітряних явищ, щоб “покращити своє розуміння та отримати розуміння, природа та походження ”об’єктів та інших явищ.

У квітні Пентагон також опублікував відеоролики, зроблені в 2004 та 2015 роках, в тому числі той, що демонстрував еліптичний літаючий об’єкт, який продемонстрував невидимий рівень швидкості та маневреності.

Після виходу відео Коно сказав, що не вірить в НЛО.

Швидше, одним із ключових аспектів формування протоколу було встановлення правил на випадок, якщо члени SDF зіткнуться з нетрадиційними літаками, включаючи безпілотні технології, які можуть становити загрозу національній безпеці.

У лютому 2018 року уряд Японії оприлюднив свою офіційну позицію щодо НЛО, сказавши, що “не підтверджено їх існування”.

У документі, що вийшов урядом у відповідь на запитання законодавця, додається, що не існує жодної політики щодо того, що уряд буде робити у випадку підтвердженого прицілювання НЛО.

“Уряд якимось конкретним чином не розглядав, що буде зроблено, якщо НЛО буде помічено в напрямку Японії”, – сказано в повідомленні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України