Міністр оборони Таро Коно виступає під час інтерв'ю в Токіо, 3 вересня, REUTERS

Міністерство оборони Японії оприлюднило протокол дій у разі зіткнення з НЛО

Міністр оборони Таро Коно виступає під час інтерв’ю в Токіо, 3 вересня

Коно в понеділок оприлюднив протокол для Сил самооборони, який слід дотримуватися щодо роботи з невстановленими повітряними об’єктами, які можуть становити загрозу безпеці Японії.

Протокол для НЛО?

Це саме те, що міністр оборони Таро Коно наказав силам самооборони слідувати в понеділок, коли він видавав постійні розпорядження щодо роботи з невстановленими повітряними об’єктами, які можуть становити загрозу безпеці Японії.

У своїй заяві Коно попросив членів SDF зафіксувати та сфотографувати будь-які такі об’єкти, з якими вони стикаються або потрапляють у повітряний простір Японії, та вжити заходів для “необхідного аналізу” спостережень, включаючи інформацію, що надається громадськістю окремо.

Хоча Міністерство оборони заявляє, що не було відомих випадків зіткнення SDF з НЛО, останній крок відбувся після того, як минулого місяця Міністерство оборони США створило спеціальну оперативну групу з невідомих повітряних явищ, щоб “покращити своє розуміння та отримати розуміння, природа та походження ”об’єктів та інших явищ.

У квітні Пентагон також опублікував відеоролики, зроблені в 2004 та 2015 роках, в тому числі той, що демонстрував еліптичний літаючий об’єкт, який продемонстрував невидимий рівень швидкості та маневреності.

Після виходу відео Коно сказав, що не вірить в НЛО.

Швидше, одним із ключових аспектів формування протоколу було встановлення правил на випадок, якщо члени SDF зіткнуться з нетрадиційними літаками, включаючи безпілотні технології, які можуть становити загрозу національній безпеці.

У лютому 2018 року уряд Японії оприлюднив свою офіційну позицію щодо НЛО, сказавши, що “не підтверджено їх існування”.

У документі, що вийшов урядом у відповідь на запитання законодавця, додається, що не існує жодної політики щодо того, що уряд буде робити у випадку підтвердженого прицілювання НЛО.

“Уряд якимось конкретним чином не розглядав, що буде зроблено, якщо НЛО буде помічено в напрямку Японії”, – сказано в повідомленні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh