Міністерство оборони України веде переговори і закуповує для військових одяг та гумові чоботи

  Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук радник президента Юрий Бирюков , Міністерство оборони України веде переговори і проводить закупівлі для забеспечення військових одягом та гумовим взуттям.

“Щільно пропрацювали сьогодні з Nelly Stelmakh графік проведення переговорних процедур по  “пекучих” позиціях.
Результат – графік розписаний до кінця березня, так що ми тепер маємо чітке уявлення про прийдешні поставки. І тут криються приємні сюрпризи:


1) На цьому тижні будуть переговори по гумових чоботах. Для мене і для волонтерів – це супер-приємна новина, раніше гумові чоботи НЕ закуповувалися ніколи. Звідси висновок: колеги-волонтери, закриваючи поточні замовлення на гумові чоботи, не плануйте великі закупівлі даної позиції в березні місяці (і далі). Тепер це буде завданням МО.

2) Вже розпочато поставку дощовиків (куртка-штани), кількість вимірюється десятками тисяч. ВДВ починає отримувати дощовики на цьому тижні, а на наступному тижні отримувати механізовані бригади. Аналогічно першому пункту – скоро МО почне закривати ці потреби, а значить можна буде переорієнтувати витрати.

3) На наступному тижні – спальники, каремати, костюми танкістів йдуть в переговори. Від переговорів до підписання договорів три тижні, а потім поставки.”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh