Авторські статті

Міністерство оборони України веде переговори і закуповує для військових одяг та гумові чоботи

  Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук радник президента Юрий Бирюков , Міністерство оборони України веде переговори і проводить закупівлі для забеспечення військових одягом та гумовим взуттям.

“Щільно пропрацювали сьогодні з Nelly Stelmakh графік проведення переговорних процедур по  “пекучих” позиціях.
Результат – графік розписаний до кінця березня, так що ми тепер маємо чітке уявлення про прийдешні поставки. І тут криються приємні сюрпризи:


1) На цьому тижні будуть переговори по гумових чоботах. Для мене і для волонтерів – це супер-приємна новина, раніше гумові чоботи НЕ закуповувалися ніколи. Звідси висновок: колеги-волонтери, закриваючи поточні замовлення на гумові чоботи, не плануйте великі закупівлі даної позиції в березні місяці (і далі). Тепер це буде завданням МО.

2) Вже розпочато поставку дощовиків (куртка-штани), кількість вимірюється десятками тисяч. ВДВ починає отримувати дощовики на цьому тижні, а на наступному тижні отримувати механізовані бригади. Аналогічно першому пункту – скоро МО почне закривати ці потреби, а значить можна буде переорієнтувати витрати.

3) На наступному тижні – спальники, каремати, костюми танкістів йдуть в переговори. Від переговорів до підписання договорів три тижні, а потім поставки.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України