Економіка

Мінфін США наклав санкції проти компанії громадянина Росії, яка є акціонером Побузького феронікелевого комбінату в Кіровоградській області

Міністерство фінансів США ввело санкції проти громадянина Росії Дмитра Кудрякова, громадянки Білорусі Ірини Литвинюк та трьох компаній через їх зв’язок із корупційними схемами у Гватемалі, йдеться у повідомленні Мінфіну США від 18 листопада.

Мова про підприємства Compania Guatemalteca de Niquel (CGN), Compania Procesadora de Niquel (ProNiCo) і Mayaniquel, що є дочірніми структурами Solway Investment Group.

«Керівник гірничодобувного сегменту Solway у Гватемалі Дмитро Кудряков та громадянка Білорусі Ірина Литвинюк, ймовірно, протягом кількох років керували численними корупційними схемами за участю політиків, суддів та держслужбовців. Крім цього, Литвинюк чинила корупційні дії на підтримку російських схем впливу, незаконно передаючи готівку державним службовцям в обмін на підтримку інтересів Росії у гірничому видобутку», – йдеться у повідомленні американського відомства.

Санкції передбачають блокування активів зазначених осіб на території США та заборону на здійснення транзакцій за їх участю чи в їх інтересах.

Solway Investment Group відома в Україні як акціонер Побузького феронікелевого комбінату в Кіровоградській області. Підприємство призупинило виробництво у листопаді цього року через проблеми з постачанням електроенергії, які виникли після російських ракетних атак на енергетичну інфраструктуру України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України