Авторські статтіНовини

Міміка людини може розповісти про її прихований настрій

Міміка обличчя людини може розповісти про її недуги і вплинути на майбутнє. До такого висновку прийшли косметологи Інституту пластичної хірургії і косметології.

За словами фахівців, міміка обличчя відображає емоції людини. У зв’язку з цим, можна легко визначити її настрій і розповісти про переживання. Психологи відзначають, що люди з вираженою мімікою частіше бувають більш сумними насправді, так як намагаються приховати свої проблеми за посмішкою і веселощами.

Важливим фактором аналізу міміки людини є експресія емоцій. Вона являє собою сукупність дій м’язів лиця, які відповідають за зміну становища тієї або іншої його частини. Серед них виділяють депрессори, які тягнуть шкіру і її тканини вниз, і леватори, які все піднімають вгору. Останні в цьому випадку відповідають за демонстрацію позитивних емоцій і радості.

Вчені відзначають, що більш емоційні люди з віком починають втрачати пружність шкіри на обличчі, яку можна повернути тільки шляхом інєкцій різними препаратами або за допомогою хірургічного втручання.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України