Міміка людини може розповісти про її прихований настрій

Міміка обличчя людини може розповісти про її недуги і вплинути на майбутнє. До такого висновку прийшли косметологи Інституту пластичної хірургії і косметології.

За словами фахівців, міміка обличчя відображає емоції людини. У зв’язку з цим, можна легко визначити її настрій і розповісти про переживання. Психологи відзначають, що люди з вираженою мімікою частіше бувають більш сумними насправді, так як намагаються приховати свої проблеми за посмішкою і веселощами.

Важливим фактором аналізу міміки людини є експресія емоцій. Вона являє собою сукупність дій м’язів лиця, які відповідають за зміну становища тієї або іншої його частини. Серед них виділяють депрессори, які тягнуть шкіру і її тканини вниз, і леватори, які все піднімають вгору. Останні в цьому випадку відповідають за демонстрацію позитивних емоцій і радості.

Вчені відзначають, що більш емоційні люди з віком починають втрачати пружність шкіри на обличчі, яку можна повернути тільки шляхом інєкцій різними препаратами або за допомогою хірургічного втручання.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh