«Милосердя в солідарності». Зустріч Генеральних Секретарів європейських єпископатів

Від 30 червня до 3 липня 2016 р. у столиці Німеччині місті Берліні відбувається 44-та зустріч Генеральних Секретарів єпископатів Європи, що проходить в рамках діяльності Ради Єпископських Конференцій Європи. Її тема звучить «Милосердя солідарності» та розглядається у трьох перспективах: у вимірі, вираженому через прийняття та інтеграцію мігрантів і біженців, у вимірі родини в світлі Апостольського напоумлення «Amoris laetitia» Папи Франциска та у вимірі синодальності, що виражається через синодальність між самими ж єпископатами.

Захід є нагодою для Генеральних Секретарів Єпископських Конференцій та Синодів Європейського континенту ознайомитися з життям Німецької Церкви та обмінятися думками щодо важливих та невідкладних тем. Зокрема, під час обговорення питань, пов’язаних з прийняттям мігрантів, розглянуто не лише ініціативи солідарності, здійснювані Церквою, але й співпрацю з державами. Глава Сирійської Католицької Церкви патріарх Ігнатій Йосиф ІІІ Юнан та представник Об’єднання Єпископатів Африки й Мадагаскару поділилися свідченнями про страждання і потреби тих, які прибувають до Європи в надії знайти прийняття.

Вечір другого дня праці присвячений обговоренню солідарності в родинах у світлі Апостольського напоумлення «Радість любові». Після виступу Берлінського архиєпископа Гайнера Коха, що очолює комісію Подружжя і сім’ї німецького єпископату, генеральні секретарі обміняються досвідом щодо впровадження вказівок, вміщених у Папському документі, у відповідних країнах. Вступом до дискусії про солідарність між єпископатами стане доповідь Апостольського Нунція в Німеччині архиєпископа Ніколи Етеровіча, який від 2004 до 2013 року був Генеральним Секретарем Синоду Єпископів у Ватикані.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh