Новини

Мільйонні інвестиції групи ТАС в цифровізацію бізнесу: хмари, роботизація за впровадження штучного інтелекту

TAS Group, що є однією з найбільших українських холдингових корпорацій, активно цифрує всі свої підприємства з метою оптимізації бізнес-процесів та підвищення ефективності діяльності. Про це розповіла голова холдингу, Анна Тігіпко, у спеціальному інтерв’ю.

“Цифрова трансформація та використання передових технологій стали основними факторами для оптимізації діяльності наших заводів та інших підприємств та забезпечення ефективності їх роботи. Ми впевнені, що без інвестицій в інформаційні технології неможливо досягти сталого розвитку нашого бізнесу”, – підкреслила А. Тігіпко.

Як вона каже, компанії групи TAS вже успішно використовують інноваційні інструменти, такі як системи управління взаєминами з клієнтами (CRM), хмарні сервіси, роботизацію процесів, автоматизоване управління складами, аналітичні платформи та штрих-кодування. Це дозволило суттєво скоротити час обробки замовлень, знизити кількість помилок та покращити продуктивність.

Наприклад, флагманське підприємство групи “Дніпрометиз” встановило CRM-систему для кращого управління взаєминами з клієнтами та запустило інтернет-магазин, що дозволило розширити можливості збуту. Завод “АБ Столичний” автоматизував збір статистики з виробничих ліній, що відбувається в режимі реального часу. Завдяки цьому можна аналізувати собівартість продукції.

Група компаній “ТАС Логістик” досягла високого рівня автоматизації бізнес-процесів завдяки інтеграції з іншими інформаційними системами та використанню платформи Power Automate. Це дозволило ефективно керувати парком з 2100 вагонів за допомогою лише 16 співробітників.

За словами Анни Тигипко, в майбутньому група TAS планує розробити власні цифрові платформи для логістики, використовувати технології доповненої реальності в маркетингу та застосовувати цифрові “водяні знаки” для захисту продукції від підробок.

“В цілому, цифрова трансформація та використання передових технологій вже стали невід’ємною частиною всіх наших компаній. Ми не плануємо зупинятися на досягнутому – інвестиції в інформаційні технології залишатимуться головним напрямком для забезпечення сталого розвитку групи TAS”, – підсумувала керівниця холдингу. 

Згідно з експертами, інвестиції в цифрову трансформацію є важливим фактором росту економіки України, оскільки вони покращують продуктивність праці, створюють нові робочі місця та забезпечують конкурентоспроможність українських підприємств на світовому ринку.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України