Авторські статті

У Росії запропонували план по розподілу України (опубліковано ВІДЕО)

“Миллионы убить! Страну расчленить!”: в России предложили кровавый план по Украине (опубликовано ВИДЕО)

Частина населення України повинна бути знищена, в східних і південних областях потрібно повністю ліквідувати українську культуру, а західні регіони – передати Польщі.

Про це російський економіст, екс-чиновник Адміністрації президента РФ Михайло Хазін заявив під час свого виступу на засіданні клубу “Російський кругозір”, відео якого було викладено на каналі Подводка.INFO в Youtube.

За його словами, якщо в Москві хочуть, щоб вся Україна повернулася під контроль Кремля, то необхідно повернути Донбас, щоб повністю змінити владу в Києві.

Після цього необхідно провести пропаганду серед населення, а тих, на кого вона не діє, Хазін запропонував ліквідувати.

Крім того економіст запропонував розчленувати Україну: південно-східні області необхідно приєднати до Російської Федерації і заборонити там будь-яке вживання української мови чи культури.

“Картина повинна бути наступною. “Новоросія”, тобто вся територія від Харкова до Одеської області. Це може бути Запорізька, Дніпропетровська, загалом, все. “Новоросія” повинна увійти в Росію областями з повною денацифікацією, деукраїнізацією. З повною забороною використання українського шрифту, українських текстів, передач українською мовою, викладання українською. Коротше кажучи – повністю. А Київ і північна частина України від Сум до Києва, Чернігова і так далі, повинні стати аграрною державою”, – заявивши він.

Київ і центральна частина України, згідно з планом Хазіна, також не повинні мати промисловості і армії.

“Так, при цьому там буде надлишкове населення. Надлишкове населення нехай на Далекий Схід їде. Нам треба піднімати країну. А вісь та частина, яка західна, западенці – чотири або п’ять областей. Їх просто треба віддати Польщі. Тобто всю бандерівщину потрібно вигнати туди і віддати полякам. Справа в тому, що за розділом світу Польща теж йде до нас. Нам потрібно забезпечити лояльність Польщі і зайняти їх чимось”, – розповів він.

Зазначимо, що 31 серпня 2015 року в СБУ повідомили, що Хазіну заборонений в’їзд на територію України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України