Авторські статті

Міліція цілеспрямовано вночі стріляла в голови людей

Міліція цілеспрямовано вночі стріляла в голови людей під час протистоянь на вулиці Грушевського. Про це заявив депутат від фракції “УДАР” у Київраді VI скликання Олексій Давиденко. 

“Про це свідчать травми, з якими привозили людей у лікарні Києва. Переважна більшість травм припадає на шию і голову. Станом на сьогоднішній ранок в Олександрівську лікарню Києва у відділення ЛОР і офтальмологічне поступило більше 20 постраждалих, з яких 17 – з травмами ока. Чотирьом людям видалили око або навіть очі. Це свідчить про те, що міліція не тільки порушила закон, а навмисно стріляла в голови і в обличчя”, – розповів Олексій Давиденко.

Він відзначив, що “УДАР” вимагає від представників Комітету з охорони здоров’я Верховної Ради разом з журналістами і міжнародним організаціями публічно відвідати офтальмологічне відділення Олександрівської лікарні і зафіксувати, що міліція не просто незаконно застосувала силу, а ставила за мету покалічити людей.

“Хочемо нагадати міністру Захарченку, що злочини проти людства не мають строку давності для Гаазького трибуналу. І за ці злочини доведеться відповідати за нормами міжнародного права”, – наголосив Давиденко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.