ЄС|NATO

ЄС надав Миколаївщині та Херсонщині отримали 1100 модульних будинків

Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини продовжує сприяти реалізації проєкту Єврокомісії з облаштування мобільних будинків для переселенців у Миколаївській та Херсонській областях. На Миколаївщину доправили 500 таких модульних будинків, на Херсонщину – 600.

Про це повідомив омбудсман Дмитро Лубінець.

Перші вантажі вже відправили п’ятьом громадам Миколаївщини: Чорноморській, Шевченківській, Галицинівській, Снігурівській та Первомайській. На Херсонщині почали встановлювати перший мобільний будинок у селі Посад-Покровський, на території зруйнованої садиби одного з місцевих мешканців.

“Здебільшого їх встановлюватимуть на власних присадибних земельних ділянках громадян на період відновлення пошкодженого або зруйнованого майна. Також розглядається питання облаштування «пунктів незламності» в громадських місцях”, – зазначив омбудсман.

За його словами, такі мобільні будинки можна адаптувати як для теплої, так і для холодної погоди. Вони є багатофункціональними: конструкції дозволяють переобладнати їх у більші модулі й застосовувати як спільні кухні, дитячі зони, медичні кабінети, гуманітарні пункти тощо. До будинків додатково надають ліжка з матрацами, постільну білизну та електрообігрівачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України