Економіка

Миколаївське проєктно-конструкторське бюро взяло участь у розробці проєкту електричного порому для Канади

Миколаївське проєктно-конструкторське бюро MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv” у 2019 році взяло участь в розробці проєктів електричних пасажирсько-автомобільних поромів, які будуються на Румунській верфі Damen Shipyards Galati на замовлення уряду Онтаріо (Канада). Перший пором проєкту DRFe 6819 E3 вже спущений на воду наприкінці 2019 року. Другий – проєкту DRFe 9819 E3 буде побудований у поточному році 2020 році.

Повідомляє спільнота “Миколаїв – місто корабелів”.

Пороми покликані забезпечити швидке та комфортне доставлення пасажирів та транспорту в системі Великих Озер Канади. Запланований обсяг перевезень щорічно складає – понад 1 млн. пасажирів та 500 тис. транспортних засобів між островом Вулф та Кінгстоном, а також 270 тис. пасажирів та 130 тис. транспортних засобів, що подорожують на острів Амхерст.

Електричні пасажирсько-автомобільні пороми проєктів DRFe 6819 E3 та DRFe 9819 E3 мають гібридну силову установку, що складається з 2-х дизель-генераторів та акумуляторних батарей. Інтегровані системи живлення дозволяють заряджати батареї від берегових джерел під час вантажних операцій. Судна оснащені азимутальними гвинто-стерновими колонками льодового класу та можуть експлуатуватися при температурі до -25 градусів. В проєкт закладено підвищену безпеку – машинне відділення розділено на два повністю незалежні відсіки, що забезпечує повернення в порт при будь-яких пошкодженнях одного з них.

Довжина порому проєкт DAMEN ROAD FERRY 6819 E3 становить майже 72 метри, ширина – майже 20 метрів. Місткість може перевозити 300 пасажирів та 40 автомобілів. Довжина порому DAMEN ROAD FERRY 9819 E3 – 98 метрів, ширина майже 20 метрів. Пором може перевозити 399 пасажирів та 80 автомобілів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України