Економіка

До кінця січня 2020 року Національна поліція Нідерландів отримає шість нових патрульних катерів, розроблених в Миколаєві. Світлини

До кінця січня 2020 року Національна поліція Нідерландів отримає шість нових патрульних катерів, в розробці яких приймала участь Миколаївська компанія ТОВ “МДІМ”

Повідомляє “Миколаїв – місто корабелів

Загалом в рамках тендеру, що виграла корпорація Damen Shipyards group, будуть побудовані три катера проєкту Stan Patrol 2506 (SPa 2506) для патрулювання морської зони та три катера пр. Stan Patrol 2005 (SPa 2005) для патрулювання внутрішніх водних шляхів. Катери побудовані на верфі Damen Shipyard Kozle в місті Кендзежин-Козьле, Польща. Добудовуються – на верфі Damen Shipyard Corinchem в місті Горінхем, Нідерланди.

Ці катери стануть на заміну застарілим суднам Національної поліції Нідерландів. Конструктори внесли чисельні покращення в нове покоління катерів серії Stan Patrol. В конструкції корпуса застосовано підводне крило, що знижує спротив води та, таким чином, зменшує витрати палива. Корпус виготовляється з алюмінію з пластиковою надбудовою, армованою скловолокном (GRP). Сліп дає можливість більш швидкого та безпечного спуску RHIB човнів, ніж при використанні вантажної стріли. Катери оснащені системою переробки вихлопних газів, що відповідає найсучаснішим екологічним вимогам.

Загальні характеристики:

Катери проєкту STAN PATROL SPa 2005
Довжина, м – 19.75
Ширина, м – 5.07
Висота борту, м – 2.51
Осадка, м – 1.00
Швидкість, вуз – 21.6
Головні двигуни 2 х 515 кВт.
Екіпаж, осіб – 3
2 гвинти з фіксованим кроком

Катери проєкту STAN PATROL SPa 2506
Довжина, м – 25.20
Ширина, м – 5.48
Висота борту, м – 2.60
Осадка, м – 1.00
Швидкість, вуз – 24.8
Головні двигуни 2 х 588 кВт.
Екіпаж, осіб – 4
2 гвинти з фіксованим кроком

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.