Авторські статтіДуховне

В Римі тривав Міжнародний молодіжний форум

Від 5 до 8 квітня  2017 р., в Римі тривав Міжнародний молодіжний форум, в якому взяло участь 300 делегатів з понад 100 країн світу, серед яких також і з України. «З Кракова в Панаму – Синод на шляху з молодими людьми ” – такою була тема цієї зустрічі, організованої ватиканською Дикастерією у справах мирян, родини і життя, що відповідає за приготування ВДМ.

Тим часом в Римі відкрили пральню для бездомних

Під час форуму йшлося про приготування до зустрічі молодих людей в Панамі в 2019 році. Ця зустріч делегатів, відповідальних за проведення ВДМ – це насправді новий досвід світлиці Тайної вечері, де відбулось Зіслання Святого Духа, Який тепер знову прагне зміцнити Церкву, часто живе в ізоляції, у переслідуваннях, сама у собі не має такої сили і Господь Бог збирає всіх разом, щоб сміливо вийти в світ з цієї нової місією. Духовна іскра, яка зродилась під час СДМ у Кракові, з цієї зустрічі в Римі разом з делегатами лине до їхніх країн, щоб вони змогли далі вести молодіжне служіння, цим разом з Кракова до Панами “.

Синод єпископів католицької Церкви стане продовженням СДМ, тобто місцем, де, молоді люди зможуть насправді стати головними дійовими особами і одночасно предметом дбання Христа про спасіння сучасної людини., а також турбота про Христа для спасіння сучасної людини».

Важкі питання. Навіщо молитися за померлих, якщо їм це вже не потрібно?

Єпископ Фабіо Фабене, заступник Секретаря Синоду єпископів, в інтерв’ю для Радіо Ватикану поділився думками про те, що молоді люди прагнуть відчувати себе Церквою, хочуть, щоб їхні голоси були почуті, і дійсно хочуть брати участь в приготуванні Синоду, щоб Церква змогла омолодитись їхньою присутністю та їхньою активною участю. Вони не хочуть прямувати поодинці: прагнуть йти вперед разом із дорослими у вірі, разом з усіма віруючими, з пастирями, щоб будувати Христову Церкву, яка б омолоджувалась завдяки їхнім ділам, щоб вона звіщала Євангеліє новим поколінням

Папа Франциск прагне оновити обличчя Церкви за посередництвом молоді, але має на увазі не тільки ту молодь, яка живе вірою в церковних спільнотах, але охопити всіх молодих людей, які мають право на духовний супровід і на власне місце в житті та в Церкві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.