В Римі тривав Міжнародний молодіжний форум

Від 5 до 8 квітня  2017 р., в Римі тривав Міжнародний молодіжний форум, в якому взяло участь 300 делегатів з понад 100 країн світу, серед яких також і з України. «З Кракова в Панаму – Синод на шляху з молодими людьми ” – такою була тема цієї зустрічі, організованої ватиканською Дикастерією у справах мирян, родини і життя, що відповідає за приготування ВДМ.

Тим часом в Римі відкрили пральню для бездомних

Під час форуму йшлося про приготування до зустрічі молодих людей в Панамі в 2019 році. Ця зустріч делегатів, відповідальних за проведення ВДМ – це насправді новий досвід світлиці Тайної вечері, де відбулось Зіслання Святого Духа, Який тепер знову прагне зміцнити Церкву, часто живе в ізоляції, у переслідуваннях, сама у собі не має такої сили і Господь Бог збирає всіх разом, щоб сміливо вийти в світ з цієї нової місією. Духовна іскра, яка зродилась під час СДМ у Кракові, з цієї зустрічі в Римі разом з делегатами лине до їхніх країн, щоб вони змогли далі вести молодіжне служіння, цим разом з Кракова до Панами “.

Синод єпископів католицької Церкви стане продовженням СДМ, тобто місцем, де, молоді люди зможуть насправді стати головними дійовими особами і одночасно предметом дбання Христа про спасіння сучасної людини., а також турбота про Христа для спасіння сучасної людини».

Важкі питання. Навіщо молитися за померлих, якщо їм це вже не потрібно?

Єпископ Фабіо Фабене, заступник Секретаря Синоду єпископів, в інтерв’ю для Радіо Ватикану поділився думками про те, що молоді люди прагнуть відчувати себе Церквою, хочуть, щоб їхні голоси були почуті, і дійсно хочуть брати участь в приготуванні Синоду, щоб Церква змогла омолодитись їхньою присутністю та їхньою активною участю. Вони не хочуть прямувати поодинці: прагнуть йти вперед разом із дорослими у вірі, разом з усіма віруючими, з пастирями, щоб будувати Христову Церкву, яка б омолоджувалась завдяки їхнім ділам, щоб вона звіщала Євангеліє новим поколінням

Папа Франциск прагне оновити обличчя Церкви за посередництвом молоді, але має на увазі не тільки ту молодь, яка живе вірою в церковних спільнотах, але охопити всіх молодих людей, які мають право на духовний супровід і на власне місце в житті та в Церкві.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh