Новини з Австрії

Мер Відня: жорсткий локдаун у місті завершиться 3 травня

Торгівля і установи контактних послуг, можуть відновити свою роботу. В обох областях застосовується вимога маски FFP2, як і раніше, постачальники послуг знову вимагають негативного тесту доступу.

Бургомістр Міхаель Людвіг (SPÖ) попередив у вівторок, що ситуація як і раніше серйозна.

Вимога маски в п’яти часто відвідуваних громадських місцях міста більше не потрібно. Однак гастрономія і установи культури поки залишаються закритими. Людвіг також підкреслив, що нові обмеження будуть можливі, якщо число знову виросте.

Через блокування східних федеральних земель вдалося знизити кількість нових інфекцій і госпіталізацій. Але він все ще перевищує критичну межу: понад 33 відсотків пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії все ще страждають від Covid-19. На щастя, в даний час досягнуто «плато» в реанімації.

Що стосується масштабного відкриття, запланованого федеральним урядом на 19 травня, то Міхаель Людвіг продовжує дивитися на це зі скептицизмом. «Я вважаю спільне відкриття дуже небезпечним. Так вважає і переважна більшість експертів », – сказав Людвіг. Рішення щодо відкриття 19 травня поки немає. Більш тривалі прогнози в даний час недоцільні. Рішення про подальше пом’якшення буде прийнято пізніше.

За словами віце-бургомістра Крістофа Відеркер (NEOS), перші кроки повинні бути «стійкими і постійними». Тому він закликав до поступового і належним чином супроводжуваному відкриття, щоб не потрапити в локдаун знову в червні або липні. Тести в школах є важливим компонентом боротьби з пандеміями, і їх слід розширювати.

У Відні і Нижній Австрії магазини, музеї і компанії по наданню послуг, пов’язаних з тілом, закрилися 1-го квітня

Також діють обмеження на виїзд. З понеділка в школах стали проходити очні заняття. Заходи були введені через важку ситуацію в лікарнях. Нижня Австрія вже оголосила про закінчення локдауна 3 травня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України