Мер Відня: жорсткий локдаун у місті завершиться 3 травня

Торгівля і установи контактних послуг, можуть відновити свою роботу. В обох областях застосовується вимога маски FFP2, як і раніше, постачальники послуг знову вимагають негативного тесту доступу.

Бургомістр Міхаель Людвіг (SPÖ) попередив у вівторок, що ситуація як і раніше серйозна.

Вимога маски в п’яти часто відвідуваних громадських місцях міста більше не потрібно. Однак гастрономія і установи культури поки залишаються закритими. Людвіг також підкреслив, що нові обмеження будуть можливі, якщо число знову виросте.

Через блокування східних федеральних земель вдалося знизити кількість нових інфекцій і госпіталізацій. Але він все ще перевищує критичну межу: понад 33 відсотків пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії все ще страждають від Covid-19. На щастя, в даний час досягнуто «плато» в реанімації.

Що стосується масштабного відкриття, запланованого федеральним урядом на 19 травня, то Міхаель Людвіг продовжує дивитися на це зі скептицизмом. «Я вважаю спільне відкриття дуже небезпечним. Так вважає і переважна більшість експертів », – сказав Людвіг. Рішення щодо відкриття 19 травня поки немає. Більш тривалі прогнози в даний час недоцільні. Рішення про подальше пом’якшення буде прийнято пізніше.

За словами віце-бургомістра Крістофа Відеркер (NEOS), перші кроки повинні бути «стійкими і постійними». Тому він закликав до поступового і належним чином супроводжуваному відкриття, щоб не потрапити в локдаун знову в червні або липні. Тести в школах є важливим компонентом боротьби з пандеміями, і їх слід розширювати.

У Відні і Нижній Австрії магазини, музеї і компанії по наданню послуг, пов’язаних з тілом, закрилися 1-го квітня

Також діють обмеження на виїзд. З понеділка в школах стали проходити очні заняття. Заходи були введені через важку ситуацію в лікарнях. Нижня Австрія вже оголосила про закінчення локдауна 3 травня.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh