Новини з Австрії

МЗС Австрії попереджає про зростання терористичної загрози в Москві

Слідом за іншими західними країнами МЗС Австрії також попередило вчора про можливі теракти в російській столиці: “Через численні повідомлення нині існує підвищений ризик терористичних атак”.

“Тому австрійським громадянам, які проживають у районі Москви, настійно рекомендується проявляти особливу обережність і уникати великих скупчень людей”, – йдеться на сайті МЗС.

Посольство США в Москві раніше опублікувало попередження про це для своїх громадян у четвер увечері та написало про повідомлення про те, що екстремісти планують напади на великі збори людей у російській столиці в найближчі 48 годин і, отже, до сьогоднішнього вечора.

Незрозуміло, про які репортажі та екстремістів ідеться. Російські ЗМІ у вигнанні “Медуза” висловили припущення щодо зв’язку з ліквідацією осередку терористичного угруповання “Ісламська держава” (ІД) у Калузі (Росія), про який 7 березня повідомила вітчизняна секретна служба ФСБ, що, як стверджується, планувала напад на якусь єврейську організацію в Москві. Від Росії жодних офіційних коментарів щодо можливих атак не було.

З посиланням на посольство США винесли попередження й інші західні міністерства та посольства – окрім МЗС Австрії, Великої Британії та Латвії, те ж саме зробило і посольство Чехії в Москві. Тим часом міністерство закордонних справ у Берліні утрималося від оновлення свого часткового попередження щодо поїздок до Росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України