Авторські статтіТехно

Microsoft знову напартачили з новим оновленням для сумної Windows 10 (1809)

Десятки тисяч користувачів чекали від американської компанії Microsoft чергового апдейта Windows 10 (1809). Але в компанії знову «напартачили» з новим оновленням. Виявляється, воно порушує роботу рядка пошуку у вбудованому медіаплеєрі Windows Media.

Після установки оновлення для Windows 10 користувачі не можуть користуватися панеллю пошуку. Також багато відзначають проблеми з вбудованою програмою «Блокнот». У Microsoft відзначили, що вже обізнані про проблеми і намагатимуться виправити проблему якомога швидше.

Якщо ви нервуєтесь через неправильну роботу комп’ютера, дізнайтеся які заспокійливі вам можуть допомогти.

Крім того, це ще далеко не всі проблеми з апдейтом. Виявляється, що останнім часом Microsoft спостерігають проблеми з драйверами від Intel. Проблеми стосуються саме дисплея. Справа в тому, що компанія «випадково випустила» нове програмне забезпечення, яка «випадково включила» підтримуються в Windows 10 функції. У підсумку, величезна кількість комп’ютерів потрапили під вразливість.

Справа в тому, що після оновлення сумною Windows 10 (1809) підключений через HDMI, USB-C, а також DisplayPort до монітора або телевізора комп’ютер переставав відтворювати звук.

Зараз Microsoft і Intel активно працюють разом, щоб виправити помилку драйвера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України