Microsoft знову напартачили з новим оновленням для сумної Windows 10 (1809)

Десятки тисяч користувачів чекали від американської компанії Microsoft чергового апдейта Windows 10 (1809). Але в компанії знову «напартачили» з новим оновленням. Виявляється, воно порушує роботу рядка пошуку у вбудованому медіаплеєрі Windows Media.

Після установки оновлення для Windows 10 користувачі не можуть користуватися панеллю пошуку. Також багато відзначають проблеми з вбудованою програмою «Блокнот». У Microsoft відзначили, що вже обізнані про проблеми і намагатимуться виправити проблему якомога швидше.

Якщо ви нервуєтесь через неправильну роботу комп’ютера, дізнайтеся які заспокійливі вам можуть допомогти.

Крім того, це ще далеко не всі проблеми з апдейтом. Виявляється, що останнім часом Microsoft спостерігають проблеми з драйверами від Intel. Проблеми стосуються саме дисплея. Справа в тому, що компанія «випадково випустила» нове програмне забезпечення, яка «випадково включила» підтримуються в Windows 10 функції. У підсумку, величезна кількість комп’ютерів потрапили під вразливість.

Справа в тому, що після оновлення сумною Windows 10 (1809) підключений через HDMI, USB-C, а також DisplayPort до монітора або телевізора комп’ютер переставав відтворювати звук.

Зараз Microsoft і Intel активно працюють разом, щоб виправити помилку драйвера.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh