Авторські статтіТехно

Microsoft просить користувачів не поспішати встановлювати Windows 10 Creators Update

Раніше в цьому місяці компанія Microsoft випустила другу велике оновлення операційної системи Windows 10, отримало назву Creators Update. Однак тепер розробникі просять користувачів не поспішати встановлювати нове оновлення.

Стало відомо, після установки Creators Update багато зіткнулися з нестабільною роботою системи. Тепер же компанія Microsoft просити, щоб користувачі не завантажували і не встановлювали дани оновлення. “Ми як і раніше рекомендуємо, щоб ви почекали, коли ваш комп’ютер автоматично запропонує оновлення до Windows 10 Creators Update. Коли ваш пристрій стані готуємо для розгортання Creators Update, вам буде запропоновано внести деякі важливі налаштування налаштування конфіденційності”, – заявив Джон Кейбл, директор з управління програмою обслуговування і поширенням Windows.

Після установки Creators Update деякі комп’ютерній комп’ютери, особливо застарілі, не впоралися з оновленням. У зв’язку з цим компанія припинила розсилку автоматичних повідомлень з пропозицією встановити Creators Update на комп’ютерній комп’ютери, які, на її думку, ще не готові до апдейту. При цьому користувачі можуть вручну встановити оновлення через налаштування. Близько 10% користувачів, які встановили Creators Update, відчувають різного роду проблеми. При цьому 30% всіх існуючих Surface Book і Surface Pro 4 вже оновилися до нової версії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.