Авторські статтіТехно

Microsoft припинить виробництво Surface 3 до кінця року

Корпорація Microsoft вже не приховує інформацію про свої доходи, але і не розкриває повні обсяги реалізації. Продажі пристроїв сімейства Surface є одними з провідних, але, незважаючи на це, компанія робить акцент на продаж інших пристроїв. У зв’язку з цим, за непідтвердженими даними, продажі продукції будуть припинені.

Нові моделі корпорація випускає на постійній основі, тому Surface не завжди займає лідерські позиції за попитом, тому що не витримують конкуренції. Фахівці стверджують, що споживач вже не бажає купувати моделі старого покоління, які не оснащені всіма новими технологіями. У зв’язку з зменшенням попиту, корпорація має намір припинити випуск пристроїв Surface 3 вже в грудні поточного року.

Продавці стверджують, що на складах залишилися незначні запаси продукції, тому незабаром пристрою Surface можуть зовсім зникнути з прилавків. Експерти стверджують, що модель користується попитом, є менш прибуткова продукція у компанії, але незважаючи на це, їй слід поступатися місцем більш новим і перспективним проектам.

Представники корпорації також не коментують чутки про можливе припинення продажів Microsoft Band 2, «розумного» браслета. Покупці масово скаржаться на часті поломки корпусу, але Microsoft закриває на це очі, посилаючись, що всі випадки є гарантійними, тому вони готові замінити на нову продукцію. Поставки на даний момент також обмежені, тому фахівці не виключають подалі припинення випуску пристроїв. У корпорації з цього приводу не дають офіційних відповідей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.