Авторські статтіТехно

Microsoft представить новий-старий Office

Ключові зміни очікуються в області дизайну програмного софту.

Microsoft анонсувала появу чергового оновлення програм Office. Компанія представити новий-старий пакет офісного софту вже найближчим часом, а поки працює над його вдосконаленням. Подробиці розробки поки не розголошуються, але вже відомо, що зміни торкнуться в першу чергу дизайну. Слоганом нової версії Office стала «Power and sipmplicity», що перекладається, як «Сила і простота». У зв’язку з цим напрошуються висновки про те, що програми отримають спрощений інтерфейс.

У той ж час розробники напевно не упустять можливості додати у функціонал актуальні нововведення. Вже з року в рік вони намагаються впровадити режим онлайн роботи Office. Також експерти припускають, що Microsoft зважиться на інтеграцію потужного пошукового інструменту в пакеті програм. Працювати він буде на основі нейромереж. Також цілком можливим бачиться поява можливості працювати безпосередньо з хмарним сховищем. Дата презентації нового Office поки не відома.

Раніше ми писали, що Microsoft почала працювати над новими консолями Xbox. Відповідну інформацію пресі заявив глава підрозділу Філ Спенсер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України