Microsoft поліпшить безпеку ОС Windows 10

Розробники компанії працюють над підвищенням рівня безпеки ОС Windows 10. Оцінити нововведення користувачі зможуть вже навесні поточного року.

Питання безпеки комп’ютерних програм та сайтів досить гостро стоїть для сучасних користувачів. У компанії Microsoft розробники вже кілька місяців працюють над підвищенням рівня безпеки своєї продукції.

Керівництво Microsoft розказало, що навесні поточного року користувачі зможуть самостійно оцінити всі нововведення, які з’являться і дадуть можливість убезпечити свою інформацію. Відомо, що перш за все, приділяють увагу розробкам, які стосуються безпеки ОС.

У рамках нововведень змінам була піддана сторінка Protection History в додатку Windows Security. Відтепер вона показує більше інформації, ніж просто відомості про шкідливі програми. Користувачі будуть мати можливість знайти докладну інформацію про загрози безпеки, а також варіанти дій при виникненні проблем, пов’язаних з ними.

Також у програмі Windows Security тепер буде доступна настройка під назвою Tamper Protection, з допомогою якої в ОС буде задіяна додаткова захист від зміни налаштувань безпеки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh