Авторські статтіТехно

Microsoft: Підтримки VR на Xbox One не буде

У компанії Microsoft скасували заявлену раніше підтримку віртуальної реальності у своїх стаціонарних ігрових консолях Xbox. Отже, геймери не побачать довгоочікуваний аналог PlayStation VR.

Головний маркетолог Microsoft Майк Ніколс заявив, що компанія не зацікавлена у випуску спеціалізованого шолома для консолі Xbox ніколи не буде мати підтримку VR, MR або AR, так як, на їхню думку, ПК – це найкраща платформа для подібних речей, тому що забезпечує потрібну швидкість втілення нових технологічних ідей.

Слід зазначити, що заява Майка Ніколса йде врозріз із заявою керівника Xbox Філа Спенсера. Анонсуючи Xbox One X, він розповідав, що консоль розрахована на 4K і VR-контент. Саме висока продуктивність була головним козирем колишнього Project Scorpio, а через рік після цього Спенсер повторив свою заяву, незважаючи на те, що в деяких ЗМІ вже з’явилася інформація, що програму згорнуть.

Варто зазначити, що, незважаючи на заяви компанії відсутність будь-яких пропозицій для MR на Xbox, Спенсер каже, що чекає на нові проекти для цього формату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.