Microsoft навчить незрячих бачити фотографії

Додаток ґрунтується на штучному інтелекті і дозволяє людям з порушенням зорової функції «подивитися» на фотографію на мобільному пристрої від Apple.

Американська корпорація Microsoft є лідером в технологічних перегонах. Зараз компанія робить ставку на штучний інтелект. Мільярди інвестицій і багато років роботи вже принесли свої плоди. Згідно з недавнім повідомлення представників Microsoft, корпорація навчить сліпих людей бачити фотографії.

Microsoft створила спеціальний додаток для мобільної операційної системи iOS, тобто воно працює на смартфона iPhone і планшетах iPad. За допомогою програми людина може натиснути на переглядається фотографію, а штучний інтелект вголос опише все, що на ній зображено.

З новим оновленням додаток від Microsoft стало оптимізований і для планшетів iPad з великими екранами. Це особливо зручно для людей з порушенням зорової функції. Великий дисплей iPad і без того стає відмінним вибором для них, а нова програма тільки полегшить повсякденне життя з гаджетом.

Як би там не було, Microsoft не єдина компанія, яка піклується про людей з обмеженими можливостями. Зокрема, корпорація Apple позиціонує свого фірмового голосового помічника відмінною альтернативою для сліпих.

Дійсно, подібні технології дійсно допомагають мільйонам людей жити повноцінним життям. Не виключено, що в майбутньому саме штучний інтелект допоможе сліпим знову бачіті, глухим чути, а паралізованим ходити. Принаймні, найбільші і найбагатші корпорації вже працюють в цьому напрямку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh