Microsoft блокує Windows update 10

Під’єднаний USB-накопичувач або SD-карта можуть перешкодити оновити операційну систему.

Як раніше повідомлялося, Microsoft працює над новим пакетом оновлень для своєї операційної системи, який вже доступний для скачування. Але оновлення виявилося недопрацьованим: прес-служба компанії попередила про можливі проблеми з установки оновлень.

Так, причиною проблеми може стати звичайний USB-накопичувач або зовнішній жорстку диск, підключений до комп’ютера. У прес-релізі сказано, що оновлення може змінити структуру дисків: наприклад, змінити їх буквене позначення. Це може призвести до системних помилок і втрати даних. Щоб уникнути наслідків, Microsoft блокує встановлення нового оновлення, пояснюючи це невідповідною системної конфігурацією.

Представники IT-гіганта пропонують отримати всі зовнішні накопичувачі перед оновленням системи. Що примітно, користувачі, які вже зіткнулися з проблемою, від Microsoft відповіді не отримали. Керівництво компанії обіцяє усунути помилку в прийдешніх оновленнях.

Нагадаємо, віднедавна користувачі Windows 7 стали отримувати системні повідомлення з пропозицією оновити систему до Windows 10. Випуск оновлень на «сімку» припиниться в січні 2020 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh