Техно

Microsoft блокує Windows update 10

Під’єднаний USB-накопичувач або SD-карта можуть перешкодити оновити операційну систему.

Як раніше повідомлялося, Microsoft працює над новим пакетом оновлень для своєї операційної системи, який вже доступний для скачування. Але оновлення виявилося недопрацьованим: прес-служба компанії попередила про можливі проблеми з установки оновлень.

Так, причиною проблеми може стати звичайний USB-накопичувач або зовнішній жорстку диск, підключений до комп’ютера. У прес-релізі сказано, що оновлення може змінити структуру дисків: наприклад, змінити їх буквене позначення. Це може призвести до системних помилок і втрати даних. Щоб уникнути наслідків, Microsoft блокує встановлення нового оновлення, пояснюючи це невідповідною системної конфігурацією.

Представники IT-гіганта пропонують отримати всі зовнішні накопичувачі перед оновленням системи. Що примітно, користувачі, які вже зіткнулися з проблемою, від Microsoft відповіді не отримали. Керівництво компанії обіцяє усунути помилку в прийдешніх оновленнях.

Нагадаємо, віднедавна користувачі Windows 7 стали отримувати системні повідомлення з пропозицією оновити систему до Windows 10. Випуск оновлень на «сімку» припиниться в січні 2020 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України