Новини

“Ми маємо справу з нелюдами”: блогер своїм постом рознесла в пух і прах “русский мир”

Ніколи не вірте, що росіяни покаються. У цій війні. В десятці інших. У брехні. У геноциді українців, білорусів, у вбивстві громадян Польщі, Сирії, дітей Беслана, Грузії, теракти проти самих росіян.

Ви думаєте вони не усвідомлюють, що вони роблять? Помиляєтесь!

Подивіться на типового представника «русского мира», мати ихтамнета Агеєва – ой, мені ж сказали ихтамнет, ми віримо….

Брехня! В кожному русі і слові. А адже посилала, підтримувала, благословляла, отримувала від сіна гроші за пролиту кров, дзвонила йому в Україну, пише Олена Степова для “ІС”.

Вісь це типова поведінка російського обивателя.

Вони знають все, виправдовують все і ніколи, повірте, ніколи не розкаявся у скоєному, як би ми, або хтось інший не їх приперли до стінки доказами.

Гаага?! Не смішіть! Вони відмінно зіграють в трагікомедію, а Путін в ящик!

Культ особистості і все таке. Ще й жаліти їх будуть! Постраждала нація.

Доведуть психологічний вплив на них, 25-й кадр і, закличуть до емпатії.

Росіяни люблять емпатію. Любляна, коли вони всі такі білі, пухнасті і захисники-визволителі. Навіть там, де їх захист і звільнення не потребували.

Посудіть самі. Росіяни порушили Донбас. Речівки там, гаснула, маркери, обіцянки. Так, Донбас повівся на пропаганду «русского мира», але мова зараз не про його жителів, ні! Росіяни дали «народному ополченню Донбасу», зброю і ввели війська, прикрившись місцевими недоумками, створивши потрібну для світу картинку «громадянської війни».

Але цю «громадянську війну» вони втюхують нам і європейцям, самі ж збирають гроші на знищення України, посилають туди своїх синів, відкрито заявляють по телебаченню про загарбницьких планах, палають шовінізмом і расизмом, радіють привезеного з Донбасу холодильника та пральної, використаному унітазу і шифоновій хусточкою, знятому з небіжчиці. Добровольці Росії на Донбас, їм збирають гроші і допомогу. Отаман Всевеликого війська Донського Козицин оголошує мобілізацію та заклик і відкрито з’єднання являється на Донбасі. Росіяни кричати – любо!

У Ростові проходять з’єднання їзди чорносотенців і власівців перед поїздкою на Донбас, це показують раша-ЗМІ! Наші їм вріжуть, на Берлін, на Київ, – коментує Росія.

Донбас прасують російськими танками і «Градами», Донбас без роботи, без води, розбитий і зломлений. І тоді росіяни, насолоджуючись власною красивою картинкою емпатії, везуть на Донбас гумконвой з прострочених ліків і тушонки.

А потім з телекамерами, красива і ошатна, сиротам Донбасу приїжджає доктор Ліза Глінка, і відвозить дітей у Росію. З України. Без консула. Без документів.

Я про це пишу багато, так як болить. Так болить рідним домом, і навіть заблудлими людьми, впитавшими пропаганду, землею, розтерзаній і просоченої кров’ю українців.

І росіяни, ліберасти, ліберали, мышебратья, пацифісти та інші навальні не задають питання ні собі ні своїй країні:

-до появи нас ці діти не були сиротами

-як склалася їх доля в Росії

-де ці діти

-чому про їхню долю не розповідають наші раша-ЗМІ.

Альо либерастам і лібералам, російським друзям України та іншим мышебратьям це вже і не цікаво. Головне, картинка. Правильна картинка світу-ми врятували!

Кого і від кого, це банально і тривіально, це псує красиву заставку своєї эмпичной геніальності, тому росіяни не заморочуються на висновках, логіці і чужий, випитої ними частку.

Про роботу «доктора Смерть» Лізи Глінки і почалася в ОРДиЛО компанії по усиновленню дітей-сиріт, що проживають на окупованих теріторіях громадянами РФ, ми писали.

Реакції «нуль». Жоден російський ліберал не забивши тривогу і не звернувся до влади за роз’ясненнями ясненням та питаннями, піднятими в статті. А адже мене читають досить багато росіян. Але поки що далі гасел «не обстрілювали нашу Горлівку», «заберіть свої війська з незалежного Донбасу», “визнайте народ Донбасу” і «давайте миритися» росіяни не пішли. Не тієї ракурс.

І вісь нове «праворуч» «правильних» руських «захисників» знищених ними територій. “Організація “Справедлива допомога ” Доктора Лізи” вивезла з Донецька на лікування в Москву 7 дітей. Наймолодшій дитині всього 6 місяців, найстаршому — 13 років. Пацієнти страждають від серйозних офтальмологічних, нейрохірургічних та онкологічних захворювань. На жаль, медики ДНР і ЛНР не володіють необхідним медичним обладнанням та ліками, які необхідні для лікування таких дітей. Про це розказала співробітник організації та керівник програми допомоги дітям. Відправлення дітей була запланована на понеділок 31 липня. Однак з технічних причин поїздку на добу довелося відкласти. Як повідомляють у вищевказаної організації, Ліза Глінка за годину своєї діяльності вивезла з окупованої частини України понад 500 дітей”. Їхня доля досі невідома.

Можна було б не хвилюватися. Хороше діло, вивозити дітей на лікування, та ще й з такими діагнозами, правда? Якщо б одна не стиковка.

У ОРДиЛО запущена, розрекламована і працює гуманітарна програма «Возз’єднання народів Донбасу».

Як і про те, скільки грошей виділяють російські пропагандисти на обдурення «донбасситов».

Так ось, виходячи з пропагандистських матеріалів та заявленої в програмі видаткової частини, в ОРДиЛО запрошують мешканців «окупованих Україною територій» для лікування онкозахворювань абсолютно безкоштовно. Автори і рекламісти гуманітарної програми «Возз’єднання народів Донбасу» стверджують, що рівень медицини в ОРДиЛО досяг європейського і навіть ізраїльського.

Як же так? Людей з «убогою й окупованої украми України» кличуть безкоштовно лікуватися і оперуватися в ОРДиЛО, а тут медики “ДНР” і “ЛНР” не володіють необхідним медичним обладнанням та ліками, які необхідні для лікування таких дітей».

Ну, ті, що пропагандисти відчайдушно брешуть, це вже зрозуміло всім розсудливим людям, крім самого «народу Донбасу», але це, в принципі, його праворуч. Повернемося до дітей, вивезених у РФ, як хворим, так і здоровим, як вивезеним в 2014 році, так і вивезеним зараз, як сиротам, онкохворим, так і усиновленим, та удочеріння.

На шкода, питаннями вивезених в РФ з окупованої зони не займається ні Уповноважений з прав дитини при Президентові України, ні Міністерство окупованих територій. Хоча, тут – таки ремарка, воно нічим не займається, адже Луганська і Донецька області у тих районах, які не підконтрольні Україні, досі не визнані окупованими. Альо це ж наші діти чи вже ні?

Тоді поставлю останнє запитання, вірніше, два, щоб побудувати хоч якусь логічний ланцюжок:

1. Росіяни не лікують безкоштовно своїх громадян, чому ж вони так дбають про онкохворих дітей Донбасу?

2. Чи можуть росіяни випробовувати нові медпрепарати на дітях Донбасу в експериментальних, так сказати цілях? Це називається “клінічні випробування”.

У 2014 році в Росії була згорнута Федеральна програма вдосконалення онкологічної допомоги.

В даний час проведення клінічних досліджень нових медпрепаратів, в тому числі на дітей, регламентується Федеральним законом РФ «ПРО лікарські засоби», де сказано: «проведення клінічного дослідження лікарського препарату для медичного застосування за участю в якості пацієнтів дітей допускається тільки за згодою в письмовій формі їх батьків, усиновителів. Діти можуть розглядатися в якості потенційних пацієнтів такого дослідження, тільки якщо його проведення необхідно для зміцнення здоров’я дітей або профілактики інфекційних захворювань в дитячому віці або якщо метою такого дослідження є отримання даних про найкращої дозування лікарського препарату для лікування дітей. У цих випадках такого дослідження повинно передувати клінічне дослідження лікарського препарату для медичного застосування на повнолітніх громадян, за винятком випадків, якщо досліджуваний лікарський препарат для медичного застосування призначений виключно для використання неповнолітніми громадянами.

Ві думаєте одурманені пропагандою мешканці Донбасу не дадуть такі дозволи? Чи будуть читати подсунутые їм “супровідні” папери? А сироти? Адже “опікунство” так само видається терористичними формуваннями, будь-якому. І ці “документи” визнаються в РФ.

Мі маємо справу з нелюдами. Мі маємо справу з чимось нереальним і не піддається усвідомленню. Це просто Росія. Це просто росіяни. Новий фашизм, який ми маємо право називати рашизмом. Країна киднеппер. Країна – міжнародний терорист!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України