Авторські статті

Межу цинізму з яким обкрадали українців вищі чиновники Януковича важко усвідомити

Так, у будинку екс-генпрокурора знайшли зброю, яку міліція конфіскувала у колекціонера, але це не все, самого колекціонера звинуватили в незаконному зберіганні зброї і намагалися посадити на 5 років. Справа ще не закрита, триває суд. 

У будинку колишнього генпрокурора Віктора Пшонки знайшли унікальні експонати зброї, що належать запорізькому колекціонерові Леоніду Петрашин.

Про це розповів сам власник колекції після того , як побачив їх на відео з розкішного будинку Пшонки.

Унікальне зібрання вогнепальної та холодної зброї , вартістю в $ 6 млн , міліціонери вивезли з будинку Петрашин чотири роки тому. А самого колекціонера звинуватили в незаконному зберіганні зброї. Прокуратура вимагає для Петрашин 5 років ув’язнення.

У вівторок , 25 лютого, суд мав оголосити колекціонерові вирок , але враховуючи останні події , засідання вирішили перенести .

Леонід Петрашин заявив , що в 2010 році його зібрання вивезли під замовлення високопоставлених чиновників. Про це йому повідомили колишні колеги з міліції. Нібито велика частина колекції зберігається в Межигір’ї , а також у будинках Дмитра Табачника та Анатолія Могильова.

А вчора , 24 лютого , Петрашин побачив , що серед стелажів з древньою зброєю в будинку Пшонки – принаймні чотири – з його зниклої колекції.

«Це австо -угорська шабля , це німецька шабля блюхеровка , це масонський меч і це радянський морський кортик разом з поясом , з парадним поясом » , – розповів колекціонер.

Як стало відомо , в Межигір’ї Януковича знайшли купу крадених стародавніх книг. Серед безлічі експонатів знайшовся і «Апостол » Івана Федорова – перша українська книга , з якої почалося вітчизняне книгодрукування. Прохфесор збирався за допомогою книги посилити свій гіпофіз .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України