Авторські статтіЗдоров'я

Методика лікування раку легень у курящих і некурящих пацієнтів різниться

Останнім часом простежується зростання захворюваності на рак легенів, при цьому страждають не тільки завзяті курці, але і пацієнти, які ніколи не пробували курити. Медики повідомили, що для різних категорій онкологічних хворих методика лікування також різниться.

У всьому світі зростає кількість онкологічних захворювань, серед яких значне місце займає рак легенів. Медики провели значно кількість досліджень і прийшли до висновку, що виникнення та перебіг хвороби у людей, які є активними курцями, і тими, хто ніколи не захоплювався тютюнопалінням, кардинально відрізняються. Такі відмінності і зумовили необхідність використання різних методик лікування раку легенів у різних категорій пацієнтів.

Встановлено, що у людей, які ніколи не курили, дані захворювання обумовлено генетичними факторами. Для їх лікування ефективно використовувати препарати точкової дії – таргетні. До цієї групи препаратів відносяться такі, які можуть точково впливати на пухлину.

Сучасні види діагностики дають можливість виявити конкретну мутацію, яка допоможе визначити, яка пухлина у людини з’явиться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.