Методика лікування раку легень у курящих і некурящих пацієнтів різниться

Останнім часом простежується зростання захворюваності на рак легенів, при цьому страждають не тільки завзяті курці, але і пацієнти, які ніколи не пробували курити. Медики повідомили, що для різних категорій онкологічних хворих методика лікування також різниться.

У всьому світі зростає кількість онкологічних захворювань, серед яких значне місце займає рак легенів. Медики провели значно кількість досліджень і прийшли до висновку, що виникнення та перебіг хвороби у людей, які є активними курцями, і тими, хто ніколи не захоплювався тютюнопалінням, кардинально відрізняються. Такі відмінності і зумовили необхідність використання різних методик лікування раку легенів у різних категорій пацієнтів.

Встановлено, що у людей, які ніколи не курили, дані захворювання обумовлено генетичними факторами. Для їх лікування ефективно використовувати препарати точкової дії – таргетні. До цієї групи препаратів відносяться такі, які можуть точково впливати на пухлину.

Сучасні види діагностики дають можливість виявити конкретну мутацію, яка допоможе визначити, яка пухлина у людини з’явиться.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh