Економіка

Група Метінвест сплатила 14,6 млрд грн податків у 2023 році

Група Метінвест з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств у 2023 році перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні 14,6 млрд грн податків і зборів, повідомила пресслужба компанії.

Серед найбільших за обсягом відрахувань — єдиний соціальний внесок, що становить 3,3 млрд грн, податок на прибуток — 3,2 млрд грн і податок на доходи фізичних осіб — понад 3 млрд грн.

Водночас українські підприємства Метінвесту торік збільшили плату за землю майже на 10% проти 2022 року — до 1,2 млрд грн. Також зросли виплати екологічного податку — до 608 млн грн.

Крім того, вагомим джерелом наповнення державного та місцевих бюджетів України у 2023 році стала плата за користування надрами в розмірі 2,2 млрд грн.

«Ми пережили ще один надважкий рік війни. Попри серйозні виклики для країни загалом та українського бізнесу зокрема, нам вдалося вистояти й перебудувати роботу компанії до нових умов. Незважаючи на проблеми з завантаженням активів і морську блокаду агресором, незважаючи на втрату контролю над активами в Маріуполі, зупинення АКХЗ і значне зниження кількості персоналу через війну, Метінвест, як і раніше, залишається одним із найбільших платників податків в Україні. А відмова від належних компанії за законодавством податкових пільг дала змогу спрямувати додаткові кошти на ті напрями, де це потрібно найбільше. Ми продовжуємо підтримувати українців та армію на шляху до перемоги та закликаємо кожен бізнес доєднатися і через податки, донати, допомогу ЗСУ та мирним мешканцям підтримувати Україну в час випробувань, який ми всі переживаємо зараз», – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України