Економіка

Метінвест оголосив про підвищення зарплат із 1 березня

Група “Метінвест” з 1 березня 2022 року підвищить заробітну плату виробничому персоналу українських підприємств.

Протягом 2022 року витрати на оплату праці у Групі зростуть на 10%, повідомила прес-служба компанії.

Метінвест відстежує рівень інфляції в країні та відпливу кадрів, тому рішення про перегляд зарплат буде вивірене. Протягом березня компанія застосує диференційований підхід до перегляду заробітних плат та повідомить, наскільки зростуть оклади різних категорій співробітників, зазначили у компанії.

Метінвест продовжить уніфікацію окладів у рамках однієї професії та кваліфікації. Підвищення окладів поки що не торкнеться керівників та управлінський персонал підприємств, а також співробітників керуючої компанії.

Згідно з повідомленням компанії, у квітні завершується етап щорічної оцінки персоналу за підсумками роботи у 2021 році. З 1 квітня за підсумками щорічної оцінки також буде переглянуто та встановлено нові індивідуальні доплати робітникам у розмірі від 5% до 25% окладу.

У Метінвесті також звернули увагу, що компанія забезпечує найвищий рівень оплати праці у гірничо-металургійній галузі України. Станом на лютий 2022 року середня зарплата на українських підприємствах Метінвесту становить 22 000 грн. Це на 8% вище, ніж у галузі, і на 26% вище за середню заробітну плату в Україні.

«Ми робимо все, щоб Маріуполь розвивався, а у маріупольчан була гідна робота, гідна зарплата та щасливе життя. Мені хотілося б сказати всім співробітникам велике спасибі за працю, за відповідальність, а найголовніше — за любов до рідних заводів, до рідного міста і до нашої рідної країни», – наводить компанія слова акціонера Групи Метінвест Ріната Ахметова.

«Метінвест утримує та залучає нових співробітників за допомогою різних систем мотивацій, серед яких – рівень заробітної плати, який перевищує і середньоукраїнську, і галузеву», – сказав акціонер групи Вадим Новинський.

«Цього року ми ухвалили рішення підвищити зарплати раніше, ніж звичайно – вже з 1 березня. Як і минулого року, ми також відзначимо співробітників, які зробили суттєвий внесок у реалізацію програми операційних покращень», – додав генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України