ЄС|NATO

Мертвих росіян в українському полоні не тримають

 Мій ранок був зірваний листом журналіста з Єкатеринбурга, який зв’язався з родичами Павла Буланова, ППСника, загиблого в Донецькому аеропорту.

Поки не буду називати ім’я журналіста, але він мені повідомив, що родичі Буланова хотіли б забрати тіло, проте їм турботливі люди повідомили, що загиблий знаходиться в полоні у укрів, тому тіло не видадуть.

Маразм міцнішає. Самі призначили ворогів – українців, самі напали і знищують українські села і міста, самі трупи російських військових не вивозять, і самі ж заявляють, що російські загиблі знаходяться в полоні.

Невже люди настільки зазомбовані або отупіли, що не можете самостійно думати?

Українці з усіх телеканалів і радіо намагаються вже кілька місяців звернути вашу увагу на те, що в Україні йде війна! Що напала на Україну Росія з її головнокомандувачем Путіним. Що повно трупів, які приховують від росіян.

Тисячі батьків і дружин вірять, що їх син служить, в той час, як він лежить в холодильнику, в кращому випадку, і чекає тої години, коли його нишком віддадуть рідним для поховання. Але тисячі вже просто похоронені в українській землі, і їх доведеться дуже довго шукати.

Ідіть у військові частини, вимагайте прокурорських перевірок! Зверніть увагу на те, скільки військової техніки раптово виявилося списаної. Перевіряйте обліковий склад особового складу в кожному військовому містечку, в кожній військовій частині в Росії!

Жінки з Кам’янки Ленінградської області, які шукали виходу на журналістів: звертайтеся на телеканал “Дождь”, в “Нову газету”, на радіо “Свобода”. Брехливі російські ЗМІ не випустять ваших скарг на центральні канали.

Матері! Негайно перевіряйте, де ваші діти, не вірте солодким промовам воєнкомів. Навіть з Владивостока вирушили в Україну вантажі з важкою технікою і військовослужбовцями.

Але над трупами глумитися – я не знаю, до якої міри деградації доходить суспільство в Росії.

Повторюю, трупи в полоні не містяться. Приїжджайте і забирайте, вам ще їх і вивезти допоможуть. І про ваше горе допоможуть розповісти.

Дописувач: Елена ВАСИЛЬЕВА

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.