Авторські статті

Меркель зажадала від ЄС солідарності в питанні біженців

Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала країни ЄС вирішити проблему реформування системи надання статусу біженця. Вона попередила, що держави ЄС, які отримують фінансову допомогу від Брюсселя, повинні проявити солідарність у даному питанні.

«Солідарність не може бути односторонньою. Деякі держави ЄС отримують з загального бюджету більше, ніж перераховують до нього, і тим самим розвивають свою економіку», — сказала Меркель у відеопосланні учасникам майбутнього неформального саміту ЄС.

Раніше Ангела Меркель виступала проти скорочення фінансової допомоги країнам, які не бажають приймати біженців в межах затверджених квот.

Канцлер Німеччини наголосила, що розподіл ролей і обов’язків у питанні охорони зовнішніх кордонів ЄС проходити успішно, чого не можна сказати про розподіл біженців за країнами.

«Я очікую, що на саміті будуть прийняті необхідні рішення», — додала вона.

Нагадаємо, відмова Чехії, Польщі та Угорщини від прийняття квот на біженців, покликаних допомогти Італії та Греції, які страждають від міграційного кризи, призвів до скарги в Суд Європейського Союзу. Вона була подана на початку грудня минулого року.

Скаргу після низькі попереджень Єврокомісія подала.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України