Меркель зажадала від ЄС солідарності в питанні біженців

Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала країни ЄС вирішити проблему реформування системи надання статусу біженця. Вона попередила, що держави ЄС, які отримують фінансову допомогу від Брюсселя, повинні проявити солідарність у даному питанні.

«Солідарність не може бути односторонньою. Деякі держави ЄС отримують з загального бюджету більше, ніж перераховують до нього, і тим самим розвивають свою економіку», — сказала Меркель у відеопосланні учасникам майбутнього неформального саміту ЄС.

Раніше Ангела Меркель виступала проти скорочення фінансової допомоги країнам, які не бажають приймати біженців в межах затверджених квот.

Канцлер Німеччини наголосила, що розподіл ролей і обов’язків у питанні охорони зовнішніх кордонів ЄС проходити успішно, чого не можна сказати про розподіл біженців за країнами.

«Я очікую, що на саміті будуть прийняті необхідні рішення», — додала вона.

Нагадаємо, відмова Чехії, Польщі та Угорщини від прийняття квот на біженців, покликаних допомогти Італії та Греції, які страждають від міграційного кризи, призвів до скарги в Суд Європейського Союзу. Вона була подана на початку грудня минулого року.

Скаргу після низькі попереджень Єврокомісія подала.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh