Авторські статті

Хочу чути українську мову на українській землі – російський журналіст

Сети покоряет пост российского журналиста Александра Тверского о Украине

Хочу бачити Крим під українськими прапорами, що розвиваються на чорноморському вітрі. Хочу бачити кримських татар щасливих, спокійних, живуть без страху і вільно на своїй землі.

Хочу бачити Донбас, по якому йдуть українські захисники, а люди виходять з будинків їх зустрічати зі сльозами радості і полегшення на очах.

Хочу, щоб Майдан припинила тиснути тиша, коли на ньому проводжають українських солдатів. Хочу, щоб жодна українська сім’я більше не знала горя втрати свого сина, брата, чоловіка. Хочу, щоб пішов страх і нескінченний, виснажливий нерв військового часу. Хочу чути українську мову на українській землі без докорів в сторону цього справедливого і логічного явища. Хочу бачити українських дітей вдячних своїм батькам за збереження їх країни, за велику Революцію Гідності, за четвертий рік витримки у цій оборонній, важкій війні, дітей, які люблять свою культуру і знають свою історію, дітей, які сьогодні змушені жити, відчуваючи подих війни і за якими майбутнє України. Хочу бачити процвітаючу, успішну, комфортну для життя Україну в складі Європи. Хочу, щоб Україна жила. Вона це заслужила і вистраждала на віки вічні.

І хочу, щоб винні, якщо залишаться живі – зазнали найжорстокіше покарання і на все своє жалюгідне життя, що Україна – це незалежна, вільна, сильна держава, на яке ніхто не сміє зазіхати. І ніколи більше не повертатися обличчям до тих, хто століттями намагається знищити все українське, до цієї Росії з її російським світом – ніколи. Так чого ж я хочу для Росії? Відплати і забуття: щоб вона за все розплатилася і раз і назавжди відвалила від усього світу і в першу чергу залишила в спокої Україну.

Олександр Тверськой

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.