Авторські статтіТехно

Мережа 5G буде доступна в кожній країні Європи до 2020 року

Мережа 5G повинна стати доступною громадянам усіх країн Євросоюзу вже у 2020 році. Такий намір задекларований низкою телекомунікаційних компаній у підписаному ними маніфесті.

Документ скріпили своїми підписами надзвичайно популярні і відомі на ринку телекомунікаційні бренди. У їх числі Nokia, Vodafone, Orange, Deutsche Telekom та ряд інших. Вже відомо, що лідером у розробках цієї перспективної технології стане компанія з Піднебесної Huawei. Китайська компанія припускає, що її витрати на реалізацію проекту 5G складуть до 2020 року приблизно 600 мільйонів доларів. Одночасно в маніфесті відображено думку його учасників про те, що на впровадження проекту запуску в Європі мережі 5G можуть негативно вплинути окремі фактори. Зокрема, до таких належать діючі на сьогоднішній день правила, якими регулюється сфера, пов’язана з інноваціями та їх технологіями.

Загальна вартість розробки і впровадження проекту 5G поки невідома. Вже в цьому році буде проведено другий тестовий етап концепту 5G. Фахівці випробують в існуючих мережах технології п’ятдесят п’ятого покоління.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.