Мережа 5G буде доступна в кожній країні Європи до 2020 року

Мережа 5G повинна стати доступною громадянам усіх країн Євросоюзу вже у 2020 році. Такий намір задекларований низкою телекомунікаційних компаній у підписаному ними маніфесті.

Документ скріпили своїми підписами надзвичайно популярні і відомі на ринку телекомунікаційні бренди. У їх числі Nokia, Vodafone, Orange, Deutsche Telekom та ряд інших. Вже відомо, що лідером у розробках цієї перспективної технології стане компанія з Піднебесної Huawei. Китайська компанія припускає, що її витрати на реалізацію проекту 5G складуть до 2020 року приблизно 600 мільйонів доларів. Одночасно в маніфесті відображено думку його учасників про те, що на впровадження проекту запуску в Європі мережі 5G можуть негативно вплинути окремі фактори. Зокрема, до таких належать діючі на сьогоднішній день правила, якими регулюється сфера, пов’язана з інноваціями та їх технологіями.

Загальна вартість розробки і впровадження проекту 5G поки невідома. Вже в цьому році буде проведено другий тестовий етап концепту 5G. Фахівці випробують в існуючих мережах технології п’ятдесят п’ятого покоління.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh