Діаспора

Мера італійського міста вигнали з ресторану через шорти

Згідно із правилами закладу, відвідувачі не можуть приходити у ресторан після 19.00 у шортах.

Мeра міста В’яреджо в італійській Тоскані попросили залишити місцевий ресторан, оскільки його одяг не відповідав дрес-коду.

Як сам Джорджо дель Гінгаро написав на своїй сторінці у Facebook, інцидент трапився кілька днів тому, коли він та його дружина домовилися пообідати з друзями в одному із ресторанів. Оскільки це була дружня зустріч, він вирішив одягтися в стилі “casual”.

“Ми прийшли, сіли за столик з виглядом на набережну, спілкуємося з людьми за сусіднім столиком, яких я знаю, обговорюємо день (…) Проте через якийсь час до мене незграбно підходить офіціант та каже, що оскільки я не одягнений у довгі штани, то я не можу залишатися в ресторані”, – розповідає політик.

За кілька хвилин, за словами мера, офіціант повернувся та ще раз люб’язно попросив залишити ресторан, оскільки носіння шортів суперечить дрес-коду закладу. “У цей момент я просто був повинен встати, попрощатися з приголомшеними людьми за сусіднім столиком, вибачитися перед друзями та вийти, не без сорому”, – пише політик.

За інформацією одного з місцевих видань, йдеться про заклад у В’яреджо “Club Nautico Versilia”. Його адміністрація згодом вибачилася за інцидент.

Згідно із правилами закладу, відвідувачі не можуть приходити у ресторан після 19.00 у шортах. В адміністрації також пояснили, що увагу на шорти мера звернув хтось із відвідувачів, а сам офіціант не впізнав мера.

Адреси консульських установ України в Італії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України