Війна рф проти України

Мер Миколаєва закликав мешканців не поспішати повертатися до міста

"У зоні поразки російських ракет": мер українського міста закликав не поспішати з поверненням додому

У Миколаєві мешкає близько половини мешканців від довоєнного часу. При цьому після деокупації Херсона кількість мешканців зросла на 10%. Водночас мер Миколаєва Олександр Сенкевич закликав мешканців не поспішати їхати до міста, пише РБК-Україна.

“Майже три тижні у нас тихо, тому люди почали повертатися, кількість машин збільшилася. На цей час ми реєстрували близько 220-230 тисяч, зараз ми бачимо, що кількість жителів зросла до 250 тисяч”, – повідомив він.

За кількістю та обсягом скидів каналізаційної води можна сказати, що у Миколаєві приблизно половина жителів від довоєнного часу.

Мер зазначив, що Миколаїв, як і раніше, залишається в зоні поразки російських ракет. За словами міського голови, після деокупації Херсона та лівого берега Дніпра у Миколаєві стало тихіше. Однак це не виключає подальшого обстрілу міста.

“Коли запитують мене, чи можна повертатися, я все ж таки рекомендую ще дочекатися, як розгортатиметься ситуація з безпекою. Ми розуміємо, що росіяни зараз перегруповуються, вони змінюють свої позиції і ті місця, які були доступні для обстрілів з території Херсона, або біля Херсона вони продовжують бути доступними для обстрілів”, – пояснив мер.

Сенкевич зазначив, що окупанти можуть дістати до Миколаєва зенітними ракетами С-300, якими російська армія часто обстрілює південь України.

“Саме про це я і говорю, що ми в радіусі поразки С-300, незважаючи на те, що окупанти змінили свої позиції. Миколаїв залишається у тих самих позиціях щодо доступності до С-300”, – додав Сенкевич.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України