Війна РФ проти України

Мер Мелітополя попередив місцевих чоловіків про загрозу

Російські війська щодня на війні в Україні зазнають втрат – втрачають військову техніку та особовий склад. Вибухають склади з боєприпасами, а для того, щоб продовжувати війну, потрібно, як то кажуть, “гарматне м’ясо”. Є випадки, коли російські солдати відмовляються воювати, деморалізовані. Реальні факти про втрати російської армії до ретельно приховують від громадськості. Слова пропагандистів далекі від того, що відбувається насправді.

Нині в окупованому Мелітополі росіяни активно готуються до мобілізації місцевих чоловіків. Видавати повістки планують одразу після отримання паспорта РФ, – попередив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Він зазначив, що ситуація з видачею російських паспортів починає ускладнюватись. Місцевим мешканцям починають загрожувати, і це стосується пенсіонерів. Також сім’ї, які змушені віддавати своїх дітей до місцевих шкіл, мають надавати про себе повну інформацію. Якщо дитина виховується без батька, то окупанти починають шукати його місцезнаходження.

“Це робиться для того, щоб усі чоловіки в окупації ставали на облік до місцевих “військкоматів”, – пояснив Федоров.

Мер розповів, що вже відомі випадки видачі повісток на мобілізацію після отримання російського паспорта у Мелітополі.

Також у повідомленні йдеться, що Мелітополь та район заселили російські військові та вчителі з РФ. Окупати виселяють мешканців, займають їхні будинки. Заселяються у сільські школи.

Російські війська не пропускають гуманітарні вантажі на тимчасово окуповані території, зокрема рідкісні ліки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України